Kontakt
dla nowych klientów

Chcesz dowiedzieć się więcej o krwi pępowinowej?

Zadzwoń 608 200 777
lub 22 436 40 50

Jesteśmy dostępni w dni robocze w godz.: 8:30 - 20:00

lub

Umów się na spotkanie z naszym konsultantem

Specjalista ds. sprzedaży usług medycznych

Brych Aneta

aneta.brych@pbkm.pl

Specjalista ds. sprzedaży usług medycznych

Bugajska – Barańska Monika

monika.bugajska-baranska@pbkm.pl

Specjalista ds. sprzedaży usług medycznych

Bielik Daniel

daniel.bielik@pbkm.pl

Starszy specjalista ds. sprzedaży usług medycznych

Kuźmińska Aneta

aneta.kuzminska@pbkm.pl

Specjalista ds. sprzedaży usług medycznych

Marcola Beata

beata.marcola@pbkm.pl

Specjalista ds. sprzedaży usług medycznych

Nita Maciej

maciej.nita@pbkm.pl

Specjalista ds. sprzedaży usług medycznych

Kochańska Magdalena

magdalena.kochanska@pbkm.pl

Specjalista ds. sprzedaży usług medycznych

Kalinowska-Jankowska Martyna

martyna.kalinowska-jankowska@pbkm.pl

Specjalista ds. sprzedaży usług medycznych

Guzik Dorota

dorota.guzik@pbkm.pl

Starszy specjalista ds. sprzedaży usług medycznych

Wajszczuk Dominika

dominika.wajszczuk@pbkm.pl

Specjalista ds. sprzedaży usług medycznych

Złotkowska-Chałas Angelika

angelika.zlotkowska@pbkm.pl

Specjalista ds. sprzedaży PlumCare Doradca DNA

Dobrowolska Paulina

paulina.dobrowolska@pbkm.pl

Specjalista ds. sprzedaży PlumCare Doradca DNA

Kucińska Wiktoria

wiktoria.kucinska@pbkm.pl

Specjalista ds. sprzedaży usług medycznych

Szulc Katarzyna

katarzyna.szulc@pbkm.pl

Specjalista ds. sprzedaży usług medycznych

Wiktorek Dorota

dorota.wiktorek@pbkm.pl

Konsultant medyczny

Żukowska-Białomyza Paulina

664 065 956
paulina.zukowska-bialomyza@pbkm.pl

Konsultant medyczny

Kabat Ines

512 879 289
ines.kabat@pbkm.pl

Konsultant medyczny

Smolec Joanna

602 128 828
joanna.smolec@pbkm.pl

Konsultant medyczny

Bojar Magdalena

664 065 937
magdalena.bojar@pbkm.pl

Konsultant medyczny

Szelc Klaudia

795 158 303
klaudia.szelc@pbkm.pl

Konsultant medyczny

Ułasiewicz Anna

664 065 912
anna.ulasiewicz@pbkm.pl

Konsultant medyczny

Kowalska Joanna

500 155 529
joanna.kowalska@pbkm.pl

Konsultant medyczny

Kustosz Mariola

512 879 147
mariola.kustosz@pbkm.pl

Konsultant medyczny

Adrjan Małgorzata

664 065 933
malgorzata.adrjan@pbkm.pl

Konsultant medyczny

Osińska Kamila

668 249 696
kamila.osinska@pbkm.pl

Konsultant medyczny

Sierechan Magdalena

795 158 296
magdalena.sierechan@pbkm.pl

Konsultant medyczny

Tarnowska Marlena

728 848 097
marlena.tarnowska@pbkm.pl

Konsultant medyczny

Mezglewska Anna

500 155 689
anna.mezglewska@pbkm.pl

Konsultant medyczny

Michalska Żaneta

795 431 447
zaneta.michalska@pbkm.pl

Konsultant medyczny

Rzepecka Anna

664 065 947
anna.rzepecka@pbkm.pl

Konsultant medyczny

Jaworska Katarzyna

728 838 791
katarzyna.jaworska@pbkm.pl

Konsultant medyczny

Lipińska-Żymła Magdalena

514 909 670
magdalena.lipinska-zymla@pbkm.pl

Konsultant medyczny

Mrozowicz Karolina

728 836 233
karolina.mrozowicz@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Sukiennik Karolina

664 065 949
karolina.sukiennik@pbkm.pl

Konsultant medyczny

Smolarczyk Żaneta

512 879 158
zaneta.smolarczyk@pbkm.pl

Konsultant medyczny

Dąbrowska Urszula

664 065 940
urszula.dabrowska@pbkm.pl

Konsultant medyczny

Mierska Katarzyna

664 065 948
katarzyna.mierska@pbkm.pl

Konsultant medyczny

Lipska Dagmara

512 879 161
dagmara.lipska@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Kwiatkowska Dorota

606 975 957
dorota.kwiatkowska@pbkm.pl

Konsultant medyczny

Siłuch Aleksandra

512 879 130
aleksandra.siluch@pbkm.pl

Konsultant medyczny

Witkowska Karolina

728 842 833
karolina.witkowska@pbkm.pl

Konsultant medyczny

Wierzbicka Aneta

512 879 151
aneta.wierzbicka@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Guz-Mordarska Agnieszka

602 128 928
agnieszka.guz-mordarska@pbkm.pl

Konsultant medyczny

Poniatowska Joanna

512 362 039
joanna.poniatowska@pbkm.pl

Konsultant medyczny

Kulak Katarzyna

664 065 953
katarzyna.kulak@pbkm.pl

Konsultant medyczny

Rusinek Anna

664 045 796
anna.rusinek@pbkm.pl

Konsultant medyczny

Adamczyk Magdalena

795 158 316
magdalena.adamczyk@pbkm.pl

Konsultant medyczny

Miller Monika

500 156 507
monika.miller@pbkm.pl

Konsultant medyczny

Kościk Agnieszka

728 843 948
agnieszka.koscik@pbkm.pl

Konsultant medyczny

Popis Sylwia

515 238 847
sylwia.popis-bunkowska@pbkm.pl

Konsultant medyczny

Dubowska Marta

795 436 524
marta.dubowska@pbkm.pl

Konsultant medyczny

Kowalska Dorota

728 832 042
dorota.kowalska@pbkm.pl

Konsultant medyczny

Małgorzata Kreczmer

500 156 088
malgorzata.kreczmer@pbkm.pl

Konsultant medyczny

Barwikowska Ewa

664 065 938
ewa.barwikowska@pbkm.pl

Konsultant medyczny

Szymanowska Daria

662 041 835
daria.szymanowska@pbkm.pl

Konsultant medyczny

Sofińska Ewa

512 879 127
ewa.sofinska@pbkm.pl

Konsultant medyczny

Strychalska Anita

500 156 129
anita.strychalska@pbkm.pl

Odwiedź nas w biurze

Warszawa

Al. Jana Pawła II 29,
budynek ATRIUM, I piętro

Zapraszamy w godz. 8:30-20:00

608 200 777

Poznań

ul. Piłsudskiego 100,
61- 246

Zapraszamy, po uprzednim kontakcie telefonicznym

61 876 51 30

Łódź

ul.Piotrkowska 270, p.X,
lokal nr 3, 90- 361

Zapraszamy, po uprzednim kontakcie telefonicznym

512 879 158
Imię i nazwisko
Nieprawidłowa wartość

Email
Nieprawidłowa wartość

Numer telefonu
Nieprawidłowa wartość

Data porodu
Nieprawidłowa wartość

Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przez Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. („PBKM”) z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 29 w celu kontaktu telefonicznego w związku z udzieleniem informacji na temat usługi.

Zgoda wymagana

Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez PBKM dostępnych pod linkiem: https://pbkm.pl/polityka-prywatnosci

Zgoda wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PBKM informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r. poz. 123), na podany numer telefonu oraz adres mailowy (w przypadku podania adresu mailowego), w postaci wiadomości tekstowych, połączeń głosowych oraz e-maili.