Znani i lubiani
którzy nam zaufali

Podjęcie decyzji o pobraniu krwi pępowinowej przy porodzie jest trudne. Jednak ze względu na fakt, że komórki macierzyste wykorzystuje się coraz częściej w terapiach, coraz więcej rodziców decyduje się na bankowanie. Zobacz kto ze „znanych i lubianych” Polaków zdecydował się nam zaufać.

Krzysztof Jankowski Jankes

Dziennikarz

Reporterka

Martyna Wojciechowska

jeśli istnieje szansa, że pobrana podczas porodu i zdeponowana w PBKM krew pępowinowa może kiedyś uratować zdrowie i życie mojej córki to z pewnością warto o to zadbać.

Agnieszka Cegielska

Prezenterka

Ania Dąbrowska

Piosenkarka

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak

Aktorzy

Marcin Rozenek

Piosenkarz

Siatkarz

Paweł Papke

Przechowywanie krwi pępowinowej świadczy o tym, że rodzice coraz częściej myślą o ochronie zdrowia swoich dzieci w perspektywie długoterminowej. Chcemy mieć pewność, że będziemy mogli zadbać nie tylko o wychowanie i wykształcenie naszych pociech, ale przede wszystkim o ich zdrowie i życie. Nie ma nic ważniejszego niż poczucie, że nasza rodzina jest bezpieczna. Wybraliśmy Polski Bank Komórek Macierzystych, ponieważ jest to instytucja ciesząca się największym zaufaniem wśród bliskich nam osób. W PBKM przechowujemy już krew dwojga naszych dzieci.

Położna i Certyfikowany Doradca Laktacyjny

Anna Bulczak

W swojej praktyce widziałam zdecydowanie za dużo przypadków tych "jednych na milion", które prawie się nie zdarzają. Dodatkowo gdzieś w mojej rodzinie pojawiły się czynniki ryzyka, któe skłoniły mnie do tej decyzji i taką właśnie wraz z mężem podjęliśmy.

Eliza i Dariusz Kordkowie

Aktor

Izabela Kuna

Aktorka

Natalia Przybysz

Piosenkarka

Patrycja Markowska

Piosenkarka

Aktorka

Paulina Holtz

Od momentu kiedy dowiedziałam się o kiełkującym we mnie nowym życiu wiedziałam, że zrobię WSZYSTKO żeby moje dziecko było zdrowe... Nad oddaniem krwi pępowinowej do Banku nie zastanawiałam się ani chwili. Nie chciałabym kiedyś żałować, że czegoś nie zrobiłam a mogłam...

Renata Dancewicz

Aktorka

Magdalena Różczka

Aktorka

Daria Widawska

Aktorka

Ada Fijał

Aktorka

Lekkoatletka

Monika Pyrek

O możliwości przechowywania krwi pępowinowej dowiedziałam się od lekarza, który dbał o moje zdrowie podczas treningów i startów w reprezentacji Polski.
Nie musiał ani mnie ani mojego męża przekonywać, zaufaliśmy mu od razu, tak jak ufaliśmy przez całą kareirę sportową.
Dla mnie decyzja o posiadaniu dziecka była przemyślana i zaplanowana. Czas ciąży był oczekiwaniem na mój Mały Cud! A kiedy przyszedł na świat zdecydowałam, że zrobię wszystko by zapewnić mojemu największemu skarbowi bezpieczną przyszłość w zdrowiu!

Anna i Piotr Rubik

Piosenkarze

Sebastian Wątroba

Aktor

Radosław Pazura i Dorota Chotecka

Aktorzy

Katarzyna Trzaskalska

Piosenkarka

Monika Mazur-Chrapusta

aktorka i prezeterka telewizyjna

Z tematem bankowania komórek macierzystych jestem zapoznana od dawna – moja Mama jest położną. Od momentu, gdy dowiedzieliśmy się, że zostaniemy rodzicami przechowywanie krwi pępowinowej naszego Maluszka było dla nas oczywiste. Nie zastanawialiśmy się ani sekundy.

Aktorka

Weronika Książkiewicz

Borys jest calym moim swiatem,a jego zdrowie i bezpieczenstwo sa dla mnie najwazniejsze.
Mam nadzieje ze komorki macierzyste nigdy nie beda potrzebne mojemu synkowi ale zdeponowanie krwi pepowinowej w PBKM to mozliwosc z ktorej nie moglam nie skorzystac. Dziekuje Weronika Ksiazkiewicz

Agnieszka Popielewicz

Dziennikarka

Justyna Steczkowska

Piosenkarka

Andrzej Sołtysik

Dziennikarz

Anita Sokołowska

Aktorka

Piosenkarze

Ania i Michał Wiśniewscy

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych dzieci jest dla nas najważniejsze. Przechowywanie krwi pępowinowej wydaje nam się niepowtarzalną okazją do tego, by zadbać o ich przyszłość. Xavier, Fabienne oraz Etiennette posiadają już swoje "zabezpieczenie". Dzięki uprzejmości Polskiego Banku Komórek Macierzystych także nasza najmłodsza latorośl, Vivienne Vienna została w nie wyposażona. Bardzo dziękujemy ! Tym samym mamy jednak nadzieje, że w ciągu całego ich życia nie będzie potrzeby z niego korzystać.

Anna Wyszkoni

Piosenkarka

Beata Wyrąbkiewicz

Aktorka dubbingowa

Katarzyna Bujakiewicz

Aktorka

Klaudia Carlos

Dziennikarka

Aktorka, Tancerz

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Zdeponowanie krwi pępowinowej naszego synka w PBKM to najpiękniejszy, unikalny i najmądrzejszy prezent urodzinowy, jaki mogliśmy mu dać.

Emilia i Mariusz Czerkawscy

I wicemiss Polonia i Hokeista

Danijel Ljuboja

Piłkarz

Glinka Katarzyna

Aktorka

Dorota Gardias

Dziennikarka

Aktorka

Dorota Czaja

Traktuje bankowanie krwi pępowinowej jako swoiste ubezpieczenia dla mojego dziecka. O wyjątkowości tego ubezpieczenia stanowi fakt, iż nie jest to wsparcie finansowe w leczeniu, lecz gotowe remedium.
Do poparcia tej idei zainspirowały mnie wypowiedzi nas wszystkich. Zaobserwowałam, że często w jednym zdaniu padają zwroty, że „pieniądze szczęścia nie dają” i „zdrowie jest najważniejsze”. Biorąc pod uwagę, iż koszt usługi magazynowania krwi pępowinowej nie jest ważnyniż niż częstokroć łączna suma, którą rodzina przeznacza na prezenty „pępkowe”, stwierdziłam, że wolę nie powielać schematu „mądry Polak po szkodzie” i poczynić inwestycję w zdrowie.

Gacek Piotr

Siatkarz

Łukasz i Edyta Golec

Piosenkarze

Jakub Wesołowski

Aktor

Joanna Czechowska

Aktorka

Katarzyna Zielińska

Aktorka

Kiedy tworzysz rodzinę słowa, które znasz nabierają innego znaczenia. Troska, niepokój, choroba, zdrowie, życie. Dlatego właśnie z TROSKI by nie NIEPKOIC SIE o ŻYCIE i ZDROWIE moich najblizszych, by uchronić je przed CHOROBAMI tymi, które znam, i tymi , o których istnieniu jeszcze nie wiem zdecydowałam się na oddanie krwi pępowinowej do banku komórek macierzystych. Można je pobrać tylko raz, a mogą one zostać wykorzystane nawet po kilkudziesięciu latach przechowywania. Warto o tym wiedzieć.

Małgorzata Socha

Aktorka

Maria Sadowska

Piosenkarka

Aneta i Krzysztof Perchuć

Aktorzy

Rafał Kopacz

Aktor

Aleksandra Kisio

Aktorka

Zdrowie mojego dziecka jest dla mnie najważniejsze, dlatego zdecydowałam się pobrać krew pępowinową i przechowywać ją w Polskim Banku Komórek Macierzystych. Jest to dla mnie zabezpieczenie na przyszłość. Daje mi to spokój, że zrobiłam wszystko aby w razie czego pomóc mojemu maluszkowi.

AnnaKorcz

Aktorka

Małgorzata Kożuchowska

Aktorka

Paulina Przybysz

Piosenkarka

Katarzyna Herman

Aktorka

Dominika Figurska

Aktorka

Wierzę, że komórki macierzyste to przyszłość medycyny. Nie mogłam odmówić mojej córeczce takiej szansy, zwłaszcza że jej krew może pomóc w przyszłości także jej starszej siostrze.

Katarzyna Figura

Aktorka

Marcin Bosak

Aktor

Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski

Aktorzy

Data porodu
Nieprawidłowa wartość

Email
Nieprawidłowa wartość

Numer telefonu
Nieprawidłowa wartość

Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przez Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. („PBKM”) z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 29 w celu kontaktu telefonicznego w związku z udzieleniem informacji na temat usługi.

Zgoda wymagana

Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez PBKM dostępnych pod linkiem: https://pbkm.pl/polityka-prywatnosci

Zgoda wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PBKM informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r. poz. 123), na podany numer telefonu oraz adres mailowy (w przypadku podania adresu mailowego), w postaci wiadomości tekstowych, połączeń głosowych oraz e-maili.

Captcha is required