Grupa
FamiCord.

Kim jesteśmy?

Polski Bank Komórek Macierzystych (PBKM) powstał w 2002 roku jako jeden z pierwszych banków komórek macierzystych w  Polsce. W  2006 roku, rozpoczął ekspansję międzynarodową pod marką FamiCord, oferując najwyższej jakości usługi w  poza Polską. Aktualnie Grupa FamiCord jest największym w Europie i piątym największym bankiem komórek macierzystych na świecie.

Grupa Famicord to obecnie:
  • Ponad 400 000 przechowywanych porcji materiału biologicznego
  • 10 własnych laboratoriów: Polska (2), Węgry, Rumunia, Hiszpania (2), Turcja, Szwajcaria (2), Portugalia
  • 63 przeszczepień krwi pępowinowej (26 w Polsce, 15 w Turcji, 4 na Węgrzech, 1 w Jordanii, 10 w USA, 2 w Hiszpanii, 1 w Portugalii)
  • Ponad 2400 pacjentów, którym podano komórki macierzyste ze sznura pępowiny
  • Współpraca z ponad 1300 szpitalami na terenie całej Europy

Grupa Famicord oferuje swoje usługi również poprzez sieć partnerów zagranicznych m. in. w Szwecji, na Ukrainie, w Wielkiej Brytanii, w Serbii, Bośni i Hercegowinie, Czarnogórze i Albanii.

Skala działania Grupy FamiCord to najlepszy dowód na to, że poważnie traktujemy ideę rodzinnego deponowania krwi pępowinowej, a powierzony nam cenny materiał spoczywa w dużym i stabilnym banku o międzynarodowym znaczeniu.

Grupa Famicord w Europie

Spółki własne
Placówki partnerskie
Spółki własne i placówki partnerskie
Imię i nazwisko
Nieprawidłowa wartość

Email
Nieprawidłowa wartość

Numer telefonu
Nieprawidłowa wartość

Data porodu
Nieprawidłowa wartość

Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przez Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. („PBKM”) z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 29 w celu kontaktu telefonicznego w związku z udzieleniem informacji na temat usługi.

Zgoda wymagana

Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez PBKM dostępnych pod linkiem: https://pbkm.pl/polityka-prywatnosci

Zgoda wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PBKM informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r. poz. 123), na podany numer telefonu oraz adres mailowy (w przypadku podania adresu mailowego), w postaci wiadomości tekstowych, połączeń głosowych oraz e-maili.