Partnerzy

Polski Bank Komórek Macierzystych współpracuje z najlepszymi w Polsce partnerami związanymi z szeroko pojętą opieką nad ciężarną oraz z ośrodkami związanymi z leczeniem komórkami macierzystymi.

Leczenie komórkami macierzystymi

Polski Bank Komórek Macierzystych posiada największe w Polsce doświadczenie w wydawaniu komórek macierzystych z krwi pępowinowej do przeszczepień. Podania odbywały się w szpitalach na terenie całego kraju.

partnerzy mapa

 

Terapie eksperymentalne komórkami macierzystymi

Jako jedyni w Polsce posiadamy pozwolenie Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF) na wytworzenie produktów zaawansowanej terapii komórkowej z komórek macierzystych galarety Whartona sznura pępowiny, które mogą być podawane w ramach medycznych eksperymentów leczniczych Pacjentom u których standardowe leczenie nie przyniosło poprawy. Ośrodki, które wykorzystują mezenchymalne komórki macierzyste to:

Instytut Terapii Komórkowych

Instytut Terapii Komórkowych to podmiot leczniczy specjalizujący się w innowacyjnej terapii z wykorzystaniem mezenchymalnych komórek macierzystych. Terapia ma charakter medycznego eksperymentu lecznic ...zego. Dedykowana jest dorosłym Pacjentom z chorobą Stwardnienie Zanikowe Boczne, Stwardnienie Rozsiane postać wtórnie postępująca oraz rzadkimi chorobami neurodegeneracyjnymi. Terapia prowadzona jest w oparciu o zgodę Komisji Bioetycznej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.
Instytut z siedzibą w Olsztynie rozpoczął swoją działalność we wrześniu 2014 roku. Pierwsi Pacjenci zostali przyjęci na Oddział w kwietniu 2016 roku.

Naszym celem jest:
1. Leczenie Pacjentów
2. Potwierdzenie bezpieczeństwa i skuteczności stosowania mezenchymalnych komórek macierzystych w danej jednostce chorobowej
3. Opracowanie nowej metody leczenia.

Centrum Medyczne Klara

W Centrum Medycznym KLARA w Częstochowie są podawane mezenchymalne komórki macierzyste ze sznura pępowiny pacjentom ze schorzeniami neurologicznymi , okulistycznymi,pulmonologicznymi i diabetologiczny ...mi.

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie

W Klinice Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej w Lublinie są podawane mezenchymalne komórki macierzyste ze sznura pępowiny pacjentom ze schorzeniami neurologicznymi.

RegenMed

W prywatnym Szpitalu RegenMed w Krakowie są podawane mezenchymalne komórki macierzyste ze sznura pępowiny pacjentom ze schorzeniami neurologicznymi.

Szpital Okulistyczny Retina

W Szpitalu Okulistycznym Retina w Warszawie są podawane mezenchymalne komórki macierzyste ze sznura pępowiny pacjentom ze schorzeniami okulistycznymi.

Centrum Neurologii Selmaj

Kierownikiem medycznym zespołu jest prof. dr hab. med. Krzysztof Selmaj jeden z najbardziej doświadczonych neurologów Polskich, a z wieloletnim doświadczenie pracy w Anglii i USA. Były prezes Polskieg ...o Towarzystwa Neurologicznego i wice-prezes Europejskiego Towarzystwa Neurologicznego.
Zajmujemy się wszystkimi chorobami neurologicznymi.

Klinika Zdrowej Kości

W Klinice Zdrowej Kości w Łodzi są podawane mezenchymalne komórki macierzyste z galarety Whartona pacjentom ze schorzeniami ortopedycznymi.

Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie

W Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 4 w Lublinie są podawane mezenchymalne komórki macierzyste z galarety Whartona pacjentom ze schorzeniami ortopedycznymi.

Szpital Żagiel Med w Lublinie

W Szpitalu Żagiel Med w Lublinie są podawane mezenchymalne komórki macierzyste z galarety Whartona pacjentom z chorobami neurologicznymi.

NZOZ Przyjaciel w Kielcach

W NZOZ Przyjaciel są podawane mezenchymalne komórki macierzyste pacjentom ze schorzeniami kręgosłupa i stawów.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu Ośrodek Badawczo – Rozwojowy

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu Ośrodek Badawczo – Rozwojowy to wielospecjalistyczna jednostka lecznicza, posiadająca własne i unikalne w kraju zaplecze naukowe, w postaci Ośrodka Bada ...wczo-Rozwojowego. Jest klasyfikowany przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego i obecnie posiada kategorię A. Ośrodek składa się z trzech podjednostek wyspecjalizowanych w następujących dyscyplinach: Ośrodek Chirurgii Robotowej, pierwszy i nadal jedyny w Polsce, Ośrodek Badań Klinicznych oraz Laboratorium Naukowe, zaprojektowane tak aby efektywnie wspierać proces leczenia poprzez udział w rozwoju nowych metod diagnostycznych oraz terapii.

Gabinety ginekologiczne

Polski Bank Komórek Macierzystych współpracuje z najlepszymi gabinetami ginekologicznymi w Polsce. Jeśli chcesz porozmawiać z lekarzem ginekologiem o pobraniu komórek macierzystych podczas porodu zapraszamy do gabinetów, gdzie możesz uzyskać cenne informacje.

Medicover

Medicover to prywatny system kompleksowej opieki medycznej. Nasze usługi świadczymy poprzez sieć ponad 250 placówek w Polsce, Rumunii, Estonii, w Czechach i na Węgrzech. Troszczymy się o zdrowie ponad ... 100 tysięcy osób. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Luxmed

LUX MED dba o zdrowie Pacjentów już od ponad 20 lat. Dziś jest liderem i ekspertem na rynku prywatnych usług medycznych. Opieką otacza zarówno Pacjentów indywidualnych, jak i korporacyjnych oraz ich r ...odziny. Działalność ambulatoryjną prowadzi pod dwiema wiodącymi i dopełniającymi się markami - LUX MED oraz Medycyna Rodzinna. O zdrowie Pacjentów dba ponad 4100 lekarzy, a do ich dyspozycji pozostaje przeszło 140 nowocześnie wyposażonych placówek własnych i przyzakładowych oraz sieć około 1500 placówek współpracujących.

Klinika Salus

Klinika SALUS to najnowocześniejsza niepubliczna placówka medyczna na terenie dawnego województwa słupskiego, wyróżniona certyfikatem zarządzania jakością ISO 9001:2000. Istnieje od grudnia 1998 roku ...i w chwili obecnej otacza opieką podstawową i specjalistyczną blisko 30 tysięcy stałych pacjentów.

W skład kliniki wchodzą:
1. Szpital z oddziałem interdyscyplinarnym o operacje w zakresie chirurgii plastycznej, chirurgii ogólnej, ginekologii, ortopedii i otolaryngologii
2. Centrum Specjalistyczno - Diagnostyczne o zespół kilkunastu poradni, pracowni oraz dwa laboratoria
3. Dwie Przychodnie Podstawowej Opieki Zdrowotnej

Mediconcept - Wrocław

Mediconcept jest Specjalistycznym Centrum Medycznym ,które zapewnia kompleksową opiekę medyczną w zakresie ginekologii i położnictwa , stomatologii i innych specjalizacji oraz zabiegów operacyjnych. ...
Ciąża to niesamowity okres w życiu każdej z Was. Z jednej strony piękny, pełen radości. z drugiej zaś mocno obciążający wasz organizm. Oprócz wielkiej radości wymaga również wielkiego zrozumienia.
Jeśli macie pytania, wątpliwości, chciałybyście uzyskać moc informacji zapraszamy do nas.
Położne odpowiemy na Wasze pytania, pomożemy przygotować się do ciąży jak również przejść ten niezwykły okres. Poradzimy jak się odżywiać, suplementować, jak uniknąć pułapek czasów współczesnych .Pomożemy w rozwiązywaniu trudnych sytuacji np. insulinooporności, cukrzycy ciążowej czy innych kłopotów, wynikających z ciąży. Pomożemy ustalić sposób odżywiania, podpowiemy jak zająć się swoim ciałem, by do końca ciąży i również po, mogło Wam doskonale służyć. Oprócz spotkań z nami, w trakcie wizyt położniczych, staramy się Wam zapewnić dostęp do nas poza czasem naszej pracy w Centrum, udostępniając nasze telefony.
Będzie nam miło spotkać się z Wami by służyć naszą wiedzą i radą.

Nasi lekarze w sposób rzetelny, merytoryczny i przyjazny zaopiekują się Wami w tym czasie. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem , a nasza kadra lekarska nieustannie się szkoli aby podnosić swoje kwalifikacje. naszym Centrum wykonujemy badania prenatalne, dysponujemy także możliwością skorzystania z badania usg serca płodu.

Po porodzie nasze położne odpowiadają na szereg pytań odnośnie laktacji oraz pielęgnacji noworodka. Nasz Mediconcept Family dysponuje lekarzami wszytskich specjalizacji w celu sprawdzenia kondycji Maluszka miedzy innymi: ortopeda, pediatra- szczepienia, kardiolog, wykonujemy usg przezciemiączkowe, endokrynolog.

Zapraszamy do naszej placówki loraz na http://www.mediconcept.pl/

Mastermed - Białystok

Centrum Medyczne Mastermed to: lekarze wielu specjalności z wieloletnim doświadczeniem, indywidualne podejście do każdej pacjentki, gabinety wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt. Zajmujemy się prowa ...dzeniem ciąży, wykonujemy kompleksową diagnostykę prenatalną (nieinawazyjna i inwazyjna), a także echo serca płodu. Wykonujemy konsultacje i badania genetyczne.
Zapraszamy

Falck Sp. z.o o

Falck Sp. z o.o. jest duńską firmą założoną w 1906 roku. Na początku świadczył swoje usługi tylko w Danii, ale teraz jest największą prywatną firmą ratowniczo-medyczną na świecie. Dzisiaj Falck posiad ...a ponad 3000 specjalistycznych samochodów. Swoje filie ma już w 10 krajach Europy, np. w Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Niemczech oraz zatrudnia ponad 15 tysięcy ludzi.
Od 1991 roku firma Falck obecna jest w Polsce. Aktualnie działa w kilkunastu miastach na terenie całego kraju.

Przychodnie i szpital Salve

Salve - placówkę medyczną o światowym standardzie świadczonych usług w 1993 roku powołali do życia i do zdrowia dwaj lekarze ginekolodzy-położnicy: dr Waldemar Lech i dr Sławomir Sobkiewicz, wykorzyst ...ując swoje ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w Klinice Uniwersyteckiej w Łodzi.

Łomżyńskie Centrum Medyczne

Łomżyńskie Centrum Medyczne - łączymy tradycję z innowacyjnością.

Firma powstała w 1999 roku, jako jeden z pierwszych niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej
w województwie podlaskim. Doświadcze ...nie jakie nabyliśmy w tym okresie pozwoliło nam na wypracowanie marki cieszącej się uznaniem i zaufanie pacjentów. Wielu z naszych podopiecznych jest z nami od początku istnienia Centrum i powierza nam opiekę nad zdrowiem własnym, swoich dzieci, a także całej rodziny. Pomimo dużego grona zaufanych pacjentów i ugruntowanej pozycji w regionie, nie spoczywamy na laurach. Mamy świadomość, że wraz z wydłużaniem się długości życia, rozwojem społecznym oraz postępem technologii medycznych, z każdym dniem oczekiwania wobec nas są coraz większe.

Idziemy z duchem czasu, dlatego - wymagając także coraz więcej od siebie - gwarantujemy najwyższą jakość świadczeń. Staramy się zapewnić dostęp do najlepszych specjalistów w regionie, nieustannie podnosimy kompetencje personelu, wyposażamy nasze placówki w najnowszy sprzęt oraz wdrażamy najwyższe standardy
i procedury. Jako jedni z nielicznych w regionie wdrożyliśmy system pełnej informatyzacji naszych przychodni. Od lat ściśle współpracujemy ze środowiskiem naukowym podlaskich uczelni dbając o rozwój i innowacyjność naszej placówki.

Best Med Lecznica Specjalistyczna

Best Med Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dariusz Góźdź w Warszawie

Dr n. med Karolina Chmaj-Wierzchowska

Gabinet prowadzi kompleksową opiekę nad kobietami w ciąży.

Babka Medica

Przychodnia Babka Medica NZOZ to prywatne Centrum Zdrowia Kobiety i Rodziny działające w Warszawie od 2005 roku.

Babka Medica zapewnia kompleksową opiekę ponad 130 specjalistów różnych dziedzin ora ...z wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny. Przychodnia świadczy usługi medyczne z zakresu ginekologii i położnictwa, endokrynologii, pediatrii, neonatologii, rehabilitacji niemowląt oraz innych specjalności skierowanych zarówno do dorosłych jak i dzieci.

Pacjenci Babka Medica mogą skorzystać z szerokiego zakresu badań USG: ginekologicznych i ciąży, ogólnych, ortopedycznych i pediatrycznych. Przychodnia oferuje specjalistyczną diagnostykę laboratoryjną, m.in. z zakresu hematologii, bakteriologii, alergologii, immunologii, biochemii, wirusologii, a także badania histopatologiczne.

Kobietom w ciąży Babka Medica proponuje kompleksową opiekę lekarzy ginekologów i położnych, a także specjalistyczne badania USG oraz nieinwazyjne badania prenatalne. W przygotowaniu do porodu i opieki nad niemowlęciem pomagają zajęcia indywidualnej szkoły rodzenia oraz warsztaty dla przyszłych rodziców.

Istotną częścią misji Babka Medica jest również położenie nacisku na edukację i promocję zdrowia, w tym profilaktykę. Całość uzupełnia profesjonalne zaplecze medyczne - techniczne, ale przede wszystkim ludzkie. Babka Medica to miejsce przyjazne, bezpieczne, wypełnione niezwykłą energią i wrażliwością na potrzeby Pacjenta. Dzięki temu Przychodnia od lat znajduje uznanie wśród swoich Pacjentów.

Centrum MAMA

Tworząc Centrum Mama chcieliśmy stać się ginekologiem i pediatrą dla mamy takiej jak TY!

Centrum Mama to wielospecjalistyczny, nowoczesny ośrodek, oferujący opiekę medyczną dla kobiet i dzieci. Nas ...zą kadrę stanowi wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel medyczny cieszący się zaufaniem i sympatią pacjentów.

Centrum Mama to miejsce gdzie zaopiekujemy się kobietą na każdym etapie ciąży, od momentu jej planowania aż po trudy pierwszych dni laktacji. Poza okresem ciąży gwarantujemy najwyższej jakości konsultacje ginekologiczne dla kobiet w każdym wieku.

Po narodzinach opieką obejmiemy Twoje dziecko, tak aby w miejscu znanym i przyjaznym zapewnić Ci pomoc, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Nasz zespół neonatologów i pediatrów zapewni prawidłowy rozwój twojego dziecka od pierwszych dni życia.

Profesjonalizm i kompleksowość to nasza specjalność!

KA-MEDICA

Ka - Medica oferuje Państwu szeroką diagnozę spośród wielu specjalizacji lekarskich i skuteczną pomoc. Współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami wielu dziedzin medycznych na co dzień pracujący w s ...zpitalach Warszawy i okolic. Dokładamy wszelkich starań, aby pacjenci będący pod naszą opieką czuli się bezpiecznie i wiedzieli, że mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonych specjalistów. Gabinety są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt medyczny, a dogodna lokalizacja zapewnia łatwy dojazd i spokojny parking.

Placówka Ka-Medica została Laureatem Nagrody Orłów Medycyny 2018.

Szkoły rodzenia

Polski Bank Komórek Macierzystych współpracuje z najlepszymi szkołami rodzenia w całej Polsce. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o pobraniu komórek macierzystych przy porodzie, zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach w szkołach rodzenia.

Wesoła Rodzinka - Łodź

Centrum Okołoporodowe Wesoła Rodzinka w Łodzi - więcej niż szkoła rodzenia.

Jeszcze parę miesięcy temu sama byłam w ciąży i zaczynałam szukać odpowiedzi na tysiące nurtujących mnie pytań. Pytań, kt ...óre pojawiły się wraz ze świadomością, że od teraz jestem odpowiedzialna już nie tylko za siebie, ale i za tę małą istotkę, która zamieszkała we mnie. To dla niej musiałam się stać ekspertem w tak wielu dla mnie nowych dziedzinach, jak dietetyka, medycyna, psychologia, fizjoterapia i wiele innych. Niestety trafiłam na różnej jakości wiedzę i „doradców”, co powodowało dezorientację, frustrację i strach czy na pewno wszystko robię dobrze. Dlatego wraz z grupą specjalistów stworzyłam Centrum Okołoporodowe Wesoła Rodzinka.

Zapraszam.
Julita Stępień-Wdowiak

Łomżyńskie Centrum Medyczne - Łomża

Łomżyńskie Centrum Medyczne - łączymy tradycję z innowacyjnością.

Zapraszamy wszystkie mamy do naszej szkoły rodzenia. Firma powstała w 1999 roku, jako jeden z pierwszych niepublicznych zakładów op ...ieki zdrowotnej w województwie podlaskim. Doświadczenie jakie nabyliśmy w tym okresie pozwoliło nam na wypracowanie marki cieszącej się uznaniem i zaufanie pacjentów. Wielu z naszych podopiecznych jest z nami od początku istnienia Centrum i powierza nam opiekę nad zdrowiem własnym, swoich dzieci, a także całej rodziny. Pomimo dużego grona zaufanych pacjentów i ugruntowanej pozycji w regionie, nie spoczywamy na laurach. Mamy świadomość, że wraz z wydłużaniem się długości życia, rozwojem społecznym oraz postępem technologii medycznych, z każdym dniem oczekiwania wobec nas są coraz większe.
Idziemy z duchem czasu, dlatego - wymagając także coraz więcej od siebie - gwarantujemy najwyższą jakość świadczeń. Staramy się zapewnić dostęp do najlepszych specjalistów w regionie, nieustannie podnosimy kompetencje personelu, wyposażamy nasze placówki w najnowszy sprzęt oraz wdrażamy najwyższe standardy
i procedury. Jako jedni z nielicznych w regionie wdrożyliśmy system pełnej informatyzacji naszych przychodni. Od lat ściśle współpracujemy ze środowiskiem naukowym podlaskich uczelni dbając o rozwój i innowacyjność naszej placówki.

Mastermed - Białystok

Centrum Medyczne Mastermed to: lekarze wielu specjalności z wieloletnim doświadczeniem, indywidualne podejście do każdej pacjentki, gabinety wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt. Zajmujemy się prowa ...dzeniem ciąży, wykonujemy kompleksową diagnostykę prenatalną (nieinawazyjna i inwazyjna), a także echo serca płodu. Wykonujemy konsultacje i badania genetyczne. Zapraszamy

Szkoła Rodzenia Cud Narodzin Katowice

W naszej szkole zajęcia prowadzone są przez położne pracujące na oddziale położniczym i bloku porodowym w szpitalu Zakonu Bonifratrów w Katowicach. Wierzymy w świadomy poród i rodzicielstwo. Nasz prog ...ram został opracowany tak, aby jak najlepiej przygotować kursantów nie tylko do porodu, ale również do późniejszego świadomego rodzicielstwa. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rodziców rozpoczynamy działalność Poradni Laktacyjnej oraz indywidualne wizyty patronażowe po porodzie. W naszej szkole odbywamy również warsztaty dotyczące chustowania i współpracujemy ze specjalistami z innych dziedzin, tak by zapewniać zawsze rzetelną wiedzę praktyczną. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszych zajęciach, które kompleksowo przygotowują do cudownej roli jaką jest bycie rodzicem. Więcej informacji na www.cudnarodzin.eu

Fundacje

Polski Bank Komórek Macierzystych współpracuje i wspiera fundacje, których działalność dotyczy zagadnień medycznych lub związanych z ciążą.

PBKM partnerem Kliniki "Budzik" i Fundacji "Akogo?" Ewy Błaszczyk

Klinika Neurorehabilitacyjna „Budzik” przy Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu została otwarta 7 grudnia 2012 r. Jest to pierwsza w Polsce klinika dla dzieci po ciężkich urazach mózgu. Jej misją jes ...t nie tylko, jak sama nazwa wskazuje, wybudzanie dzieci ze śpiączki, ale także propagowanie przez Fundację „Akogo?” nowych rozwiązań medycznych, które dają małemu pacjentowi szansę na powrót do zdrowia. Pierwsi pacjenci zostaną przyjęci w I kwartale 2013 r.

http://www.akogo.pl/

Fundacja Rodzić po ludzku

Organizacja pozarządowa pożytku publicznego działającą na rzecz kobiet w ciąży i matek małych dzieci. Naszym celem jest, aby każda kobieta mogła urodzić swoje dziecko w godnych warunkach, otoczona sza ...cunkiem oraz troskliwą i uważną opieką ze strony personelu, przy wsparciu bliskich jej osób.

EuroCord Stowarzyszenie na rzecz deponowania i wykorzystywania komórek macierzystych

Jesteśmy stowarzyszeniem ludzi, którym bliska jest idea większego wykorzystania krwi pępowinowej jako źródła komórek macierzystych. Wykorzystywanie krwi pępowinowej w Polsce jest na razie małe, bo nie ... ma zmagazynowanej krwi w specjalnych bankach.

Bazując na doświadczeniu krajów, w których medycyna jest na najwyższym poziomie (Stany Zjednoczone, Japonia), wiemy, że krew pępowinowa może stać się głównym źródłem komórek macierzystych do transplantacji dla systemu ochrony zdrowia. Wpłynięto równocześnie na zwiększenie liczby wykorzystywanych w Polsce transplantacji komórek macierzystych, których, obecnie wykorzystuje się dwukrotnie mnie już w zachodniej Europie.

Uważamy, że jedną z głównych dróg prowadzących do zmiany obecnego stanu rzeczy jest dostarczenie rzetelnej informacji dla rodziców spodziewających się dziecka, którzy powinni mieć możliwość podjęcia decyzji odnośnie pobrania i zdeponowania komórek macierzystych z krwi pępowinowej dziecka.

Zapraszamy na naszą stronę: http://krewpepowinowa.pl/o_stowarzyszeniu.html

Fundacja Komórki Życia Komórki Nadziei

Celem Fundacji Rozwoju Biotechnologii Medycznych Komórki Życia – Komórki Nadziei jest finansowanie dzieciom terapii komórkami macierzystymi w polskich ośrodkach medycznych.

Fundacja Szczęśliwe macierzyństwo

Celami Fundacji jest ochrona i promocja zdrowia, ochrona zdrowia społeczeństwa w szczególności kobiet i noworodka oraz podejmowanie i wspieranie działań w zakresie upowszechniania profilaktyki zdrowot ...nej. c) podejmowanie i wspieranie działań w zakresie szerzenia higieny i oświaty sanitarnej wśród populacji, zwłaszcza rejonów zaniedbanych gospodarczo.

Fundacja Miśka Zdziśka

Fundacja powstała z myślą niesienia pomocy dzieciom chorym, niepełnosprawnym oraz osobom skrzywdzonym przez los, którzy ze względów społecznych i zdrowotnych nie są w stanie normalnie funkcjonować w s ...połeczeństwie.

 

Imię i nazwisko
Nieprawidłowa wartość

Email
Nieprawidłowa wartość

Numer telefonu
Nieprawidłowa wartość

Data porodu
Nieprawidłowa wartość

Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przez Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. („PBKM”) z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 29 w celu kontaktu telefonicznego w związku z udzieleniem informacji na temat usługi.

Zgoda wymagana

Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez PBKM dostępnych pod linkiem: https://pbkm.pl/polityka-prywatnosci

Zgoda wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PBKM informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r. poz. 123), na podany numer telefonu oraz adres mailowy (w przypadku podania adresu mailowego), w postaci wiadomości tekstowych, połączeń głosowych oraz e-maili.