Kontakt
dla obecnych klientów

Dział Obsługi Klienta:
Zadzwoń: 22 436 40 50 w dni robocze od 8:30 do 18:00.

Dział Windykacji:
Zadzwoń: 22 436 40 50 w dni robocze od 8:00 do 16:00.

Wsparcie aktualnych klientów PBKM

Specjalista ds. Jakości i Szkoleń Grupy Kapitałowej PBKM

Ilona Andraka

ilona.andraka@pbkm.pl

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Karolina Adamuszewska

karolina.adamuszewska@pbkm.pl

Konsultant ds. Obsługi Klienta

Olga Kulesza

olga.kulesza@pbkm.pl

Konsultant ds. Obsługi Klienta

Edyta Zaręba

edyta.zareba@pbkm.pl

Konsultant ds. Obsługi Klienta

Natalia Micewicz

natalia.micewicz@pbkm.pl

Konsultant ds. Obsługi Klienta

Klaudia Felińska

klaudia.felinska@pbkm.pl

Konsultant ds. Obsługi Klienta

Katarzyna Mościcka

katarzyna.moscicka@pbkm.pl

Lider ds. Obsługi Klienta

Donata Wodecka

donata.wodecka@pbkm.pl

Konsultant ds. Obsługi Klienta

Barbara Grzeszczyk

barbara.grzeszczyk@pbkm.pl

Dyrektor ds. Operacyjnych

Magdalena Więcek

magdalena.wiecek@pbkm.pl

Kierownik ds. Obsługi Klienta

Olga Paterka

olga.paterka@pbkm.pl

Konsultant ds. Obsługi Klienta

Małgorzata Szymańska

malgorzata.szymanska@pbkm.pl

Sekcja Windykacji Należności

Lider ds. Windykacji Należności

Joanna Gembarzewska

joanna.gembarzewska@pbkm.pl

Starszy Specjalista ds. Windykacji Należności

Marzena Kalbarczyk

marzena.kalbarczyk@pbkm.pl

Starszy Specjalista ds. Windykacji Należności

Anna Jarzębska

anna.jarzebska@pbkm.pl

Rozliczenia i faktury

Starszy Specjalista ds. Rozliczeń

Katarzyna Boruc

katarzyna.boruc@pbkm.pl

Specjalista ds. Rozliczeń

Justyna Poździk

justyna.pozdzik@pbkm.pl

Specjalista ds. Rozliczeń

Aneta Filipek

aneta.filipek@pbkm.pl

Specjalista ds. Rozliczeń

Patrycja Świątek

patrycja.swiatek@pbkm.pl
Numer telefonu
Nieprawidłowa wartość

Email
Nieprawidłowa wartość

Data porodu
Nieprawidłowa wartość

Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przez Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. („PBKM”) z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 29 w celu kontaktu telefonicznego w związku z udzieleniem informacji na temat usługi.

Zgoda wymagana

Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez PBKM dostępnych pod linkiem: https://pbkm.pl/polityka-prywatnosci

Zgoda wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PBKM informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r. poz. 123), na podany numer telefonu oraz adres mailowy (w przypadku podania adresu mailowego), w postaci wiadomości tekstowych, połączeń głosowych oraz e-maili.