Co nas wyróżnia?

IKONY PL 1

Bankujemy 4 rodzaje materiału biologicznego

IKONY PL 2v2

 

Decydując się na pobranie krwi pępowinowej Rodzice wybierają partnera na długie lata. Dlatego dokonując wyboru należy mieć pewność, że wybiera się bank, który wykona tą usługę najlepiej. Materiał musi być bezpieczny przez lata, a cały proces wykonany tak, żeby w razie potrzeby najlepsze kliniki transplantacyjne w Polsce i na świecie przyjęły materiał do przeszczepienia.

Misja

  • Naszą misją jest zapewnienie dostępu do innowacyjnego leczenia z pozyskanych komórek macierzystych do ratowania życia i zdrowia Państwa dziecka lub innych członków rodziny. Naszym zasadniczym celem jest pozyskiwanie i przechowywanie komórek macierzystych z krwi pępowinowej, łożyskowej oraz sznura pępowinowego. Stałą realizację tego celu potwierdza szerokie, udokumentowane doświadczenie w przekazywaniu komórek macierzystych do przeszczepień w Polsce i za granicą. Na każdym etapie naszej działalności staramy się spełniać najwyższe standardy technologiczne i etyczne, aby dać naszym klientom poczucie pewności, że wybrali Partnera, któremu mogą zaufać na lata. W Polskim Banku Komórek Macierzystych wierzymy, że bycie odpowiedzialną firmą jest słuszne nie tylko dla rozwoju naszego biznesu ale przede wszystkich dla Rodziców, którzy oddają nam w przechowanie cenny materiał pobrany podczas porodu.

Wartości

  • Kluczową wartością, którą kieruje się Polski Bank Komórek Macierzystych jest respektowanie prawa przyszłych rodziców do podjęcia świadomej decyzji odnośnie możliwości pozyskania podczas porodu i przechowywania komórek macierzystych z krwi pępowinowej, łożyskowej oraz sznura pępowiny. Jest to postawa zgodna z rezolucją Parlamentu Europejskiego z 11.09.2012 roku w sprawie dobrowolnego dawstwa tkanek i komórek.

Mamy największe doświadczenie w przygotowywaniu materiału do przeszczepień.

Data porodu
Nieprawidłowa wartość

Email
Nieprawidłowa wartość

Numer telefonu
Nieprawidłowa wartość

Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przez Polski Bank Komórek Macierzystych sp. z o.o. („PBKM”) z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 29 w celu kontaktu telefonicznego w związku z udzieleniem informacji na temat usługi.

Zgoda wymagana

Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez PBKM dostępnych pod linkiem: https://pbkm.pl/polityka-prywatnosci

Zgoda wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PBKM informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r. poz. 123), na podany numer telefonu oraz adres mailowy (w przypadku podania adresu mailowego), w postaci wiadomości tekstowych, połączeń głosowych oraz e-maili.

Captcha is required