Wydarzenia online

 

Droga przyszła Mamo, poniżej znajdziesz aktualne wydarzenia online ze specjalistami w swojej dziedzinie. Zapisz się bezpłatnie na wybrane wydarzenie i poszerzaj swoją wiedzę okołoporodową.

Znajdź artykuł

Aktywne środy w ciąży CYKL ZAJĘĆ

Czy wiesz, że ćwicząc w ciąży zmniejszasz ryzyko wystąpienia cukrzycy ciążowej? Regularna aktywność zmniejsza także ryzyko cięcia cesarskiego, a po porodzie łatwiej o szybszą regenerację.

Hipnoporód CYKL ZAJĘĆ PRAKTYCZNYCH

Zapisz się na zajęcia online z hipnoporodu i sprawdź, jak w prosty sposób zrelaksować ciało podczas porodu. Podczas spotkań z instruktorką dowiesz się, jak wykorzystać poznane na zajęciach techniki na sali porodowej.

Błędy w karmieniu piersią, których powinnaś unikać WEBINAR

Karmienie piersią to dla wielu Mam jeden z najważniejszych momentów w rodzicielstwie. Pozwala budować wyjątkową więź między Mamą a Maluchem. Ale czy wiesz jakich błędów podczas karmienia należy unikać? Dołącz do webinaru z położną, dla której nauka rodziców poprawnego karmienia piersią to nie tylko praca, ale także pasja i misja.

Data porodu
Nieprawidłowa wartość

Email
Nieprawidłowa wartość

Numer telefonu
Nieprawidłowa wartość

Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przez Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. („PBKM”) z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 29 w celu kontaktu telefonicznego w związku z udzieleniem informacji na temat usługi.

Zgoda wymagana

Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez PBKM dostępnych pod linkiem: https://pbkm.pl/polityka-prywatnosci

Zgoda wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PBKM informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r. poz. 123), na podany numer telefonu oraz adres mailowy (w przypadku podania adresu mailowego), w postaci wiadomości tekstowych, połączeń głosowych oraz e-maili.

Captcha is required