Wydarzenia online

 

Droga przyszła Mamo, poniżej znajdziesz aktualne wydarzenia online ze specjalistami w swojej dziedzinie. Zapisz się bezpłatnie na wybrane wydarzenie i poszerzaj swoją wiedzę okołoporodową.

Znajdź artykuł

JOGA W CIĄŻY - CYKL ĆWICZEŃ

Wiemy, jak ważna jest regularna aktywność fizyczna w ciąży. Joga pomoże Ci kontrolować oddech, odprężyć się i przygotować ciało oraz umysł do nadchodzącego porodu.

OCHRONA KROCZA PRZY PORODZIE 14.09.

Podczas webinaru fizjoterapeutka uroginekologiczna przybliży Ci temat Twoich praw na porodówce związanych z ochroną krocza. Jaką profilaktykę w ciąży należy praktykować, od kiedy zacząć masaże krocza i dlaczego jego ochrona podczas porodu jest tak ważna?

Data porodu
Nieprawidłowa wartość

Email
Nieprawidłowa wartość

Numer telefonu
Nieprawidłowa wartość

Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przez Polski Bank Komórek Macierzystych sp. z o.o. („PBKM”) z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 29 w celu kontaktu telefonicznego w związku z udzieleniem informacji na temat usługi.

Zgoda wymagana

Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez PBKM dostępnych pod linkiem: https://pbkm.pl/polityka-prywatnosci

Zgoda wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PBKM informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r. poz. 123), na podany numer telefonu oraz adres mailowy (w przypadku podania adresu mailowego), w postaci wiadomości tekstowych, połączeń głosowych oraz e-maili.

Captcha is required