Wydarzenia online

 

Droga przyszła Mamo, poniżej znajdziesz aktualne wydarzenia online ze specjalistami w swojej dziedzinie. Zapisz się bezpłatnie na wybrane wydarzenie i poszerzaj swoją wiedzę okołoporodową.

Znajdź artykuł

Joga w ciąży TRENINGI ONLINE

Większa świadomość ciała, nauka kontrolowanego oddechu czy zmniejszony bóle pleców - to tylko kilka z wielu korzyści wynikających z praktyki jogi w ciąży

Zaczęło się! Poród - przyjęcie do szpitala WEBINAR

Wkrótce poród i zastanawiasz się jak będzie wyglądał Twój poród? Podczas spotkania z położną dowiesz się jak wygląda jego początek, czyli przyjęcie do szpitala.

Data porodu
Nieprawidłowa wartość

Email
Nieprawidłowa wartość

Numer telefonu
Nieprawidłowa wartość

Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przez Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. („PBKM”) z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 29 w celu kontaktu telefonicznego w związku z udzieleniem informacji na temat usługi.

Zgoda wymagana

Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez PBKM dostępnych pod linkiem: https://pbkm.pl/polityka-prywatnosci

Zgoda wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PBKM informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r. poz. 123), na podany numer telefonu oraz adres mailowy (w przypadku podania adresu mailowego), w postaci wiadomości tekstowych, połączeń głosowych oraz e-maili.

Captcha is required