Mamy przyjemność poinformować Państwa, że zostaliśmy wyróżnieni w prestiżowym, ogólnopolskim plebiscycie Laur Klienta/Laur Konsumenta zdobywając certyfikat LAUR KLIENTA 2023 w kategorii prozdrowotne kategorie w biznesie.

Tytuł ten przyznawany jest w wyniku przeprowadzanego od 17. lat plebiscytu powszechnej popularności produktów oraz usług. W oparciu o ogólnopolski sondaż, decyzja o przyznaniu certyfikatu została podjęta na posiedzeniu Kapituły Programu Laur Klienta/Laur Konsumenta. W związku z czym jesteśmy niezmiernie dumni, że zostaliśmy docenieni zarówno przez Klientów jak i przez Organizatora jako marka posiadająca usługi obecnie najpopularniejsze w swojej grupie.

Data porodu
Nieprawidłowa wartość

Email
Nieprawidłowa wartość

Numer telefonu
Nieprawidłowa wartość

Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przez Polski Bank Komórek Macierzystych sp. z o.o. („PBKM”) z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 29 w celu kontaktu telefonicznego w związku z udzieleniem informacji na temat usługi.

Zgoda wymagana

Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez PBKM dostępnych pod linkiem: https://pbkm.pl/polityka-prywatnosci

Zgoda wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PBKM informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r. poz. 123), na podany numer telefonu oraz adres mailowy (w przypadku podania adresu mailowego), w postaci wiadomości tekstowych, połączeń głosowych oraz e-maili.

Captcha is required