Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że Polski Bank Komórek Macierzystych otrzymał Polską Nagrodę Innowacyjności 2021.

To dla nas ogromny zaszczyt i zastrzyk dodatkowej energii do działania. Niezmiernie nam miło, że doceniono nasze starania w rozwój nauki, wkład w badania kliniczne oraz edukację rodziców w zakresie możliwości zabezpieczenia i wykorzystania komórek macierzystych pozyskiwanych podczas porodu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się w ten sukces, a w szczególności:

  • kapitule konkursu za docenienie naszej pracy,
  • rodzicom za zaufanie, jakim nas obdarzyliście,
  • naszym pracownikom z terenu biur i laboratorium, dzięki którym wspólnie osiągnęliśmy sukces,
  • naszym partnerom ze świata nauki i medycyny, dzięki którym temat komórek macierzystych z roku na rok zyskuje na popularności.
Data porodu
Nieprawidłowa wartość

Email
Nieprawidłowa wartość

Numer telefonu
Nieprawidłowa wartość

Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przez Polski Bank Komórek Macierzystych sp. z o.o. („PBKM”) z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 29 w celu kontaktu telefonicznego w związku z udzieleniem informacji na temat usługi.

Zgoda wymagana

Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez PBKM dostępnych pod linkiem: https://pbkm.pl/polityka-prywatnosci

Zgoda wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PBKM informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r. poz. 123), na podany numer telefonu oraz adres mailowy (w przypadku podania adresu mailowego), w postaci wiadomości tekstowych, połączeń głosowych oraz e-maili.

Captcha is required