W dobie zakażeń SARS-CoV-2 „porodówki” są w bardzo trudnej sytuacji, gdyż nie mogą pozwolić sobie na przestój – dzieci cały czas przychodzą na świat. Jako Polski Bank Komórek Macierzystych pomoc kierujemy właśnie do nich. Przygotowaliśmy program, który obejmuje wysyłki potrzebnych produktów. Z jednej strony, w trosce o bezpieczeństwo, przekazujemy środki ochrony osobistej, czyli maseczki, przyłbice, środki dezynfekujące, gogle. Poza tym, dbamy o siły i komfort personelu medycznego, przekazując im produkty spożywcze takie jak batony i napoje energetyczne, wafle ryżowe, owsianki, kawa, herbata. Takie wsparcie otrzymuje od PBKM przeszło 100 porodówek w całej Polsce. 

Tym gestem chcemy okazać nasze wsparcie i wyrazić podziw dla ciężkiej pracy jaką ginekolodzy i położne wykonują w tym trudnym czasie.

Infografika

 

 

Obejrzyj galerię pokazującą jak przebiegało przygotowanie paczek:

akcja_covid
akcja_covid
akcja_covid1
akcja_covid1
akcja_covid2
akcja_covid2
ackja_covid3
ackja_covid3
akcja_covid4
akcja_covid4
akcja_covid5
akcja_covid5
akcja_covid6
akcja_covid6
akcja_covid7
akcja_covid7
Data porodu
Nieprawidłowa wartość

Email
Nieprawidłowa wartość

Numer telefonu
Nieprawidłowa wartość

Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przez Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. („PBKM”) z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 29 w celu kontaktu telefonicznego w związku z udzieleniem informacji na temat usługi.

Zgoda wymagana

Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez PBKM dostępnych pod linkiem: https://pbkm.pl/polityka-prywatnosci

Zgoda wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PBKM informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r. poz. 123), na podany numer telefonu oraz adres mailowy (w przypadku podania adresu mailowego), w postaci wiadomości tekstowych, połączeń głosowych oraz e-maili.

Captcha is required