Z radością informujemy, że  we wrześniu oddamy do użytku nową część naszego laboratorium. Laboratorium zostanie powiększone o przestrzeń i najnowocześniejsze wyposażenie służące preparatyce komórek macierzystych.

Dzięki tej inwestycji będziemy mogli badać i przygotowywać jeszcze większą ilość materiału i co ważne dla przyszłych Rodziców- obniżyć koszty naszej usługi przy zachowaniu najwyższych standardów.

Z tej okazji wszyscy Rodzice, którzy zdecydują się na pobranie i przechowywanie komórek macierzystych w PBKM we wrześniu będą mogli podpisać umowę zgodnie ze specjalnym wrześniowym cennikiem, zgodnie z którym  opłatę podstawową dla każdego wariantu obniżyliśmy o 500 pln.

Dlaczego warto powierzyć nam krew pępowinową Waszego Dziecka?

- oferujemy najwyższą jakość, co potwierdzają najbardziej rygorystyczne amerykańskie certyfikaty ( AABB)

- zaufało nam 85% Rodziców bankujących krew pępowinową w Polsce

- intensywnie współpracujemy z ośrodkami podającymi komórki macierzyste- ponad 300 Pacjentów w 26 krajach

Skorzystaj z wrześniowych cen już teraz

Data porodu
Nieprawidłowa wartość

Email
Nieprawidłowa wartość

Numer telefonu
Nieprawidłowa wartość

Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przez Polski Bank Komórek Macierzystych sp. z o.o. („PBKM”) z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 29 w celu kontaktu telefonicznego w związku z udzieleniem informacji na temat usługi.

Zgoda wymagana

Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez PBKM dostępnych pod linkiem: https://pbkm.pl/polityka-prywatnosci

Zgoda wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PBKM informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r. poz. 123), na podany numer telefonu oraz adres mailowy (w przypadku podania adresu mailowego), w postaci wiadomości tekstowych, połączeń głosowych oraz e-maili.

Captcha is required