Krew pępowinową z sukcesem przeszczepia się od niemal 25 lat. Przeszczepienia krwiotwórczych komórek macierzystych z krwi pępowinowej uważane są za standardową terapię w leczeniu ponad 70 ciężkich chorób. Czy to oznacza, że o krwi pępowinowej wiemy już wszystko? Nic bardziej mylnego! Udowadnia to po raz kolejny Polski Bank Komórek Macierzystych, który wprowadza na polski rynek innowacyjną usługę- pozyskanie komórek macierzystych sznura pępowiny.

Komórki macierzyste dla wielu z nas wydają się pojęciem abstrakcyjnym i dostępnym tylko garstce wybranych.  Mało kto wie, że komórki macierzyste krwi pępowinowej przeszczepia się z sukcesem od 26 lat, a zabieg ich pobrania jest zabiegiem powszechnym i praktykowanym w setkach szpitali w kraju. Świadczy o tym chociażby fakt 100 000 zmagazynowanych w Polskim Banku Komórek Macierzystych porcji.  Komórki macierzyste to wciąż rozwijająca się dziedzina medycyny, dlatego od września 2014 roku PBKM ma w swojej ofercie nowość– umożliwia rodzącym pobranie komórek macierzystych sznura pępowiny.

Data porodu
Nieprawidłowa wartość

Email
Nieprawidłowa wartość

Numer telefonu
Nieprawidłowa wartość

Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przez Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. („PBKM”) z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 29 w celu kontaktu telefonicznego w związku z udzieleniem informacji na temat usługi.

Zgoda wymagana

Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez PBKM dostępnych pod linkiem: https://pbkm.pl/polityka-prywatnosci

Zgoda wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PBKM informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r. poz. 123), na podany numer telefonu oraz adres mailowy (w przypadku podania adresu mailowego), w postaci wiadomości tekstowych, połączeń głosowych oraz e-maili.

Captcha is required