W 2011 roku w klinikach w Poznaniu i Wrocławiu miały miejsce 2 kolejne przeszczepienia komórek macierzystych z krwi pępowinowej przechowywanych w PBKM.

We wrześniu 2011 roku w Klinice Onkologii, Hematologii  i Transplantologii Pediatrycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu odbyło się siódme przeszczepienie komórek macierzystych z krwi pępowinowej! Biorcą był 3 letni Miłosz chory na histiocytozę, krew pępowinową pobrano zaledwie miesiąc wcześniej od jego brata Piotrusia.

W listopadzie 2011 roku we Wrocławiu miało miejsce kolejne przeszczepienie komórek macierzystych. Biorcą był 7-letni chłopiec chory na przewlekłą chorobę ziarniniakową, dawcą zaś młodsze rodzeństwo. To już 8 w Polsce, 10 w Europie przeszczepienie komórek macierzystych przechowywanych w PBKM.

Data porodu
Nieprawidłowa wartość

Email
Nieprawidłowa wartość

Numer telefonu
Nieprawidłowa wartość

Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przez Polski Bank Komórek Macierzystych sp. z o.o. („PBKM”) z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 29 w celu kontaktu telefonicznego w związku z udzieleniem informacji na temat usługi.

Zgoda wymagana

Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez PBKM dostępnych pod linkiem: https://pbkm.pl/polityka-prywatnosci

Zgoda wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PBKM informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r. poz. 123), na podany numer telefonu oraz adres mailowy (w przypadku podania adresu mailowego), w postaci wiadomości tekstowych, połączeń głosowych oraz e-maili.

Captcha is required