Dotychczas w Stanach Zjednoczonych A.P. w prywatnych bankach zgromadzono około
500 000 jednostek krwi pępowinowej. Około 250 000 jednostek zgromadziły publiczne banki.

Stałemu rozwojowi prywatnych banków krwi pępowinowej sprzyja wprowadzenie w 10 stanach przepisów umożliwiających propagowanie przez lekarzy bankowania krwi pępowinowej. Takie przepisy zostaną wprowadzone w tym roku w dalszych 12 stanach.
Ocenia się, że obecnie od 3 do 5% rodziców decyduje się na pobranie i przechowywanie krwi pępowinowej. Koszty bankowania: opłata wstępna od 1000 do 2000 dolarów i nastepnie rocznie od 100 do 150 dolarów.

Data porodu
Nieprawidłowa wartość

Email
Nieprawidłowa wartość

Numer telefonu
Nieprawidłowa wartość

Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przez Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. („PBKM”) z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 29 w celu kontaktu telefonicznego w związku z udzieleniem informacji na temat usługi.

Zgoda wymagana

Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez PBKM dostępnych pod linkiem: https://pbkm.pl/polityka-prywatnosci

Zgoda wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PBKM informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r. poz. 123), na podany numer telefonu oraz adres mailowy (w przypadku podania adresu mailowego), w postaci wiadomości tekstowych, połączeń głosowych oraz e-maili.

Captcha is required