Znany brytyjski przedsiębiorca Sir Richard Branson inwestuje w rozwój firm przechowujących komórki macierzyste zawarte w krwi pępowinowej.

Ta decyzja Bransona związana jest z jego strategią popierania rozwoju technologii przyszłości. Świadczą o tym rozwijane przez Bransona programy turystycznych lotów kosmicznych (Virgin Galactic) oraz wykorzystania przyjaznych dla środowiska biopaliw (Virgin Atlantic). Mimo kontrowersyjnych opinii prywatne bankowanie krwi pępowinowej staje się coraz badziej popularne.
W Wielkiej Brytanii dotychczas ponad 11000 rodzin skorzystało z usług prywatnych banków krwi pępowinowej. Koszt usługi : za pobranie ok. 1500 funtów i następnie rocznie po ok. 100 funtów.

Data porodu
Nieprawidłowa wartość

Email
Nieprawidłowa wartość

Numer telefonu
Nieprawidłowa wartość

Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przez Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. („PBKM”) z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 29 w celu kontaktu telefonicznego w związku z udzieleniem informacji na temat usługi.

Zgoda wymagana

Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez PBKM dostępnych pod linkiem: https://pbkm.pl/polityka-prywatnosci

Zgoda wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PBKM informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r. poz. 123), na podany numer telefonu oraz adres mailowy (w przypadku podania adresu mailowego), w postaci wiadomości tekstowych, połączeń głosowych oraz e-maili.

Captcha is required