1 minuta czytania

Program Bezcenna Każda Kropla jest adresowany do położnych pozyskujących krew pępowinową. Celem programu jest poprawa jakości pobrań materiału biologicznego. Mając na uwadze fakt, że komórki macierzyste pozyskuje się po to, aby w razie choroby móc wykorzystać je do leczenia - ważne jest, aby porcje krwi miały możliwie dużą objętość oraz były jałowe. PBKM przyznaje nagrody na szczeblu ogólnopolskim dla położnych w kategoriach: największa ilość jałowych pobrań powyżej 20 ml, największa średnia ilość jałowo pobranego materiału w mililitrach oraz największy odsetek jałowych pobrań w sumie wszystkich pobrań a także w kategorii: największa ilość jałowych pobrań powyżej 20 ml na szczeblu wojewódzkim.

Regulamin

Oceń artykuł

4,0

wg. 9 ocen

Data porodu
Nieprawidłowa wartość

Email
Nieprawidłowa wartość

Numer telefonu
Nieprawidłowa wartość

Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przez Polski Bank Komórek Macierzystych sp. z o.o. („PBKM”) z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 29 w celu kontaktu telefonicznego w związku z udzieleniem informacji na temat usługi.

Zgoda wymagana

Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez PBKM dostępnych pod linkiem: https://pbkm.pl/polityka-prywatnosci

Zgoda wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PBKM informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r. poz. 123), na podany numer telefonu oraz adres mailowy (w przypadku podania adresu mailowego), w postaci wiadomości tekstowych, połączeń głosowych oraz e-maili.

Captcha is required