Baza danych badań klinicznych, powszechnie nazywana „bazą danych rejestru i wyników”, finansowanych ze środków prywatnych i publicznych, prowadzonych na całym świecie. Jest to źródło internetowe, które zapewnia pacjentom, członkom ich rodzin, pracownikom służby zdrowia, badaczom i opinii publicznej łatwy dostęp do informacji na temat publicznych i prywatnych badań klinicznych dotyczących szerokiego zakresu chorób i schorzeń.

Wejdz na stronę 

Oceń artykuł

3,0

wg. 2 ocen

Data porodu
Nieprawidłowa wartość

Email
Nieprawidłowa wartość

Numer telefonu
Nieprawidłowa wartość

Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przez Polski Bank Komórek Macierzystych sp. z o.o. („PBKM”) z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 29 w celu kontaktu telefonicznego w związku z udzieleniem informacji na temat usługi.

Zgoda wymagana

Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez PBKM dostępnych pod linkiem: https://pbkm.pl/polityka-prywatnosci

Zgoda wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PBKM informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r. poz. 123), na podany numer telefonu oraz adres mailowy (w przypadku podania adresu mailowego), w postaci wiadomości tekstowych, połączeń głosowych oraz e-maili.

Captcha is required