Wybierz swój region
Przejdź do:
Europa:
Azja:
Afryka:
Umów konsultację o krwi pępowinowej
Skontaktuj się z nami już dziś!
Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach? Uzupełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej, aby udzielić Ci wszelkich potrzebnych informacji oraz odpowiedzieć na Twoje pytania.
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przez Polski Bank Komórek Macierzystych Sp. z o.o. („PBKM”) z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 29 w celu kontaktu telefonicznego w związku z udzieleniem informacji na temat usługi.
Zapoznałem/am się z zasadami przetwarzania danych w PBKM*
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez PBKM w celach marketingowych*
Wyślij
Menu:
Baza wiedzy
Oferta
Zaufali nam
O nas
Kontakt
Z bazą wiedzy PBKM możesz być pewien, że masz dostęp do najbardziej aktualnych i wiarygodnych informacji dotyczących komórek macierzystych i ich zastosowań medycznych.
Poznaj kompleksową ofertę zabezpieczenia krwi pępowinowej, obejmującą różne warianty pozyskania komórek macierzystych oraz dostępne tylko w naszym banku usługi uzupełniające
Zaufali nam lekarze, położne oraz osoby ze świata filmu oraz mediów, doceniając naszą wysoką jakość obsługi oraz innowacyjne podejście do przechowywania komórek macierzystych.
27.03.2022
1 min. czytania
Redakcja PBKM
Oceń artykuł:
Średnia ocen 0 / 5. Liczba głosów: 0
Udostępnij:
Konferencja dla położnych
13 lat po przeszczepieniu komórek macierzystych z krwi pępowinowej – historia Dominiki
Historia Radka – terapia komórkami macierzystymi w spektrum autyzmu
Radek zmaga się z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Diagnozę postawiono w 2018 roku i od tego czasu Radosław regularnie uczęszcza na zajęcia wspomagające jego rozwój i komunikację z otoczeniem. Podanie własnej krwi pępowinowej stało się szansą na poprawę jakości codziennego życia.
Pobranie komórek macierzystych z łożyska podczas porodu jest już dostępne w Polsce
W Polsce od wielu lat dostępne jest bankowanie krwiotwórczych komórek macierzystych z krwi pępowinowej oraz tkankowych komórek macierzystych ze sznura pępowinowego. Od kwietnia 2024 roku, Rodzice spodziewający się narodzin dziecka, mogą zabezpieczyć także całe łożysko. W innym wypadku, jest ono bezpowrotnie utylizowane przez szpital. Wraz z nim giną jednak bezcenne komórki macierzyste.
Rumień zakaźny w ciąży
Rumień zakaźny jest chorobą wirusową dotykającą głównie dzieci w wieku przedszkolnym. Mimo swojego stosunkowo łagodnego przebiegu u najmłodszych, może wywołać poważne powikłania w czasie ciąży. Sprawdź, jak dochodzi do zarażenia rumieniem zakaźnym i jakie daje objawy w ciąży.
Szew McDonalda
U niektórych kobiet ciężarnych, aby uniknąć porodu przedwczesnego, konieczne jest założenie jest szwu McDonalda. Dzięki temu, uniknąć można powikłań związanych ze wcześniactwem. Sprawdź, jak wygląda założenie szwu McDonalda i kiedy się odbywa.