PlumCare Doradca DNA

vga

Dzięki wczesnemu wykryciu większość chorób może być całkowicie wyleczona. Dlatego najnowszym trendem w profilaktyce chorób jest diagnostyka genetyczna. Polski Bank Komórek Macierzystych we współpracy z Harvard Medical Brigham and Women's Hospital oferuje unikatowa na polskim rynku usługę PlumCare Doradca DNA. Dzięki skali działania naszego partnera możemy zaproponować najniższe ceny na rynku.

 

PlumCare Doradca DNA SOLO

Chcesz wiedzieć co kryje przyszłość? 
Gdy o niej myślisz chciałabyś wszystko zaplanować?

Życie pisze nieprzewidywalne scenariusze - wiesz o tym, zaskoczyło Cię nie raz. Czy to przy teście ciążowym, czy przy sprawdzaniu płci dziecka, czy nawet przy pierwszych nieoczekiwanych skurczach. Teraz już nie musisz patrzeć w gwiazdy czy umawiać się do wróżki. Wspólnie z naszym partnerem, firmą PlumCare przygotowaliśmy pakiet Doradca DNA solo dedykowany dla klientów podpisujących umowę na bankowanie komórek macierzystych przy porodzie. Pakiet Doradca DNA solo pozwala zbadać predyspozycje Dziecka do zachorowania na niemal 300 chorób genetycznych- wśród nich są: choroby metaboliczne, choroby onkologiczne [np. światkówczak czy tragiczne w skutkach uczulenie na znieczulenie.

Plumcare Doradca DNA Solo jest ultranowoczesnym badaniem genetycznych realizowanym za pomocą metody WES czyli Whole Exom Sequencing [analizowanie całego egzomu]. Analiza bioinformatyczna DNA odbywa się na Uniwersytecie Harvarda w USA. Cena dla dziecka to 4950 zł, doliczane do Opłaty Podstawowej za bankowanie krwi pępowinowej.

Zobacz reportaż o PlumCare realizowany przez Dzień Dobry TVN.

Chcesz dowiedzieć się więcej i otrzymać rabat?
Zostaw numer telefonu - oddzwonimy

Data porodu
Nieprawidłowa wartość

Email
Nieprawidłowa wartość

Numer telefonu
Nieprawidłowa wartość

Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przez Polski Bank Komórek Macierzystych sp. z o.o. („PBKM”) z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 29 w celu kontaktu telefonicznego w związku z udzieleniem informacji na temat usługi.

Zgoda wymagana

Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez PBKM dostępnych pod linkiem: https://pbkm.pl/polityka-prywatnosci

Zgoda wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PBKM informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r. poz. 123), na podany numer telefonu oraz adres mailowy (w przypadku podania adresu mailowego), w postaci wiadomości tekstowych, połączeń głosowych oraz e-maili.

Captcha is required