PlumCare Doradca DNA

vga

Dzięki wczesnemu wykryciu większość chorób może być całkowicie wyleczona. Dlatego najnowszym trendem w profilaktyce chorób jest diagnostyka genetyczna. Polski Bank Komórek Macierzystych we współpracy z Harvard Medical Brigham and Women's Hospital oferuje unikatowa na polskim rynku usługę PlumCare Doradca DNA. Dzięki skali działania naszego partnera możemy zaproponować najniższe ceny na rynku.

 

PlumCare Doradca DNA TRIO to kompleksowa usługa diagnostyki genetycznej dla całej rodziny (min. 3 osoby). Wykorzystana przez nas technologia to sekwencjonowanie całego egzomu (ang. Whole Exom Sequencing). Badanie ocenia ryzyko zachorowania na niemal 300 chorób. Są wśród nich:

  • dziedziczne predyspozycje do zachorowania na raka
  • dziedziczne problemy z metabolizmem
  • predyspozycje do problemów kardiologicznych
  • predyspozycje do urazów tkanki łącznej
  • dziedziczne predyspozycje do padaczek
  • dziedziczne predyspozycje do problemów ze słuchem

Raport dla dziecka obejmuje 324 geny, raport dla rodzica obejmuje 59 genów.

Co daje badanie PlumCare Doradca DNA?

Badanie PlumCare Doradca DNA pozwala:

  • Wykryć mutacje genetyczne zwiększające ryzyko wystąpienia choroby;
  • Wykryć zmiany genetyczne, które mogłyby być przekazane dzieciom;
  • Podjąć kroki na rzecz opóźnienia, opanowania, a nawet uniknięcia wystąpienia choroby, do której masz predyspozycje genetyczne.

Dla kogo skierowane jest badanie PlumCare Doradca DNA?

Badanie PlumCare Doradca DNA skierowany jest do osób, w których rodzinie występowały choroby nowotworowe takie jak rak piersi, rak jelita czy rak jajnika. Badanie diagnozuje również mutacje odpowiedzialna za powikłania kardiologiczne czy problemy z metabolizmem.

Jak wygląda pobranie materiału genetycznego do badań?

Po podpisaniu umowy otrzymujesz zestaw pobraniowy dla całej rodziny. Próbką DNA będącą materiałem do badań jest próbka śliny, zatem pobranie jest całkowicie bezbolesne i nie zabiera zbyt wiele czasu.

Odwiedź stronę PlumCare Doradca DNA i zarejestruj się już dziś! 

Data porodu
Nieprawidłowa wartość

Email
Nieprawidłowa wartość

Numer telefonu
Nieprawidłowa wartość

Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przez Polski Bank Komórek Macierzystych sp. z o.o. („PBKM”) z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 29 w celu kontaktu telefonicznego w związku z udzieleniem informacji na temat usługi.

Zgoda wymagana

Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez PBKM dostępnych pod linkiem: https://pbkm.pl/polityka-prywatnosci

Zgoda wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PBKM informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r. poz. 123), na podany numer telefonu oraz adres mailowy (w przypadku podania adresu mailowego), w postaci wiadomości tekstowych, połączeń głosowych oraz e-maili.

Captcha is required