Rita Calderaro-Poczmańska
Fizjoerapeutka dziecięca

Rita Calderaro-Poczmańska – fizjoerapeutka dziecięca, diagnostka i terapeutka integracji sensorycznej (SI). Gorąca promotorka Baby handlingu oraz edukatorka rozwoju niemowląt. Twórczyni plaformy i spoleczności młodych mam KursNaDziecko.pl.

Zobacz inne artykuły tego autora

Baby handling

Baby handling, czyli Twoja indywidualna instrukcja obsługi niemowlaka. W jaki sposób bezpiecznie „obsługiwać” dziecko? Dowiedz się, dlaczego baby handling jest tak ważny dla rozwoju i komfortu dziecka. Nieustanny rozwój medycyny przynosi nowe sposoby opieki nad dziećmi. Jedną z takich nowości ostatnich lat jest tzw....

Więcej
Data porodu
Nieprawidłowa wartość

Email
Nieprawidłowa wartość

Numer telefonu
Nieprawidłowa wartość

Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przez Polski Bank Komórek Macierzystych sp. z o.o. („PBKM”) z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 29 w celu kontaktu telefonicznego w związku z udzieleniem informacji na temat usługi.

Zgoda wymagana

Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez PBKM dostępnych pod linkiem: https://pbkm.pl/polityka-prywatnosci

Zgoda wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PBKM informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r. poz. 123), na podany numer telefonu oraz adres mailowy (w przypadku podania adresu mailowego), w postaci wiadomości tekstowych, połączeń głosowych oraz e-maili.

Captcha is required