Pomoc przy przeszczepieniu i podaniu komórek macierzystych*

 

Pakiet ułatwi wykorzystanie komórek macierzystych z krwi pępowinowej i/lub sznura pępowinowego do leczenia – zarówno we wskazaniach standardowych (choroby hematologiczne i onkologiczne), jak i w ramach medycznych eksperymentów leczniczych, np. w mózgowym porażeniu dziecięcym. Zawiera usługi, które pomagają przejść przez procedury medyczne przed przeszczepieniem/podaniem. Jeśli u dziecka zostanie zdiagnozowane mózgowe porażenie dziecięce lub zaburzenia z spektrum autyzmu, PBKM w ramach pakietu całkowicie pokrywa koszty leczenia tego schorzenia w ramach terapii eksperymentalnej z podaniem autologicznym komórek z krwi pępowinowej po zakwalifikowaniu dziecka do leczenia. 

W zakres pakietu wchodzą m.in.:

  • konsultacja hematologa lub transplantologa,
  • badanie antygenów transplantacyjnych HLA,
  • badania komórek CD34+ oraz jądrzastych erytrocytów,
  • badanie żywotności komórek oraz liczby leukocytów (WBC),
  • badanie morfologii krwi (CBC),
  • transport materiału do dowolnego miejsca na świecie w celu transplantacji,
  • rabat na wytworzenie produktu leczniczego terapii zaawansowanej ze sznura pępowinowego,
  • bezpatne podanie w mózgowym porażeniu dziecięcym i spektrum autyzmu.

* Podanie to procedura, w której pacjent otrzymuje komórki (np. w mózgowym porażeniu dziecięcym), które nie ulegają wszczepieniu.

Dlaczego warto?
  • Rodzice mają pewność, że PBKM zajmie się sprawami organizacyjnymi i pokryje część kosztów związanych z przeszczepieniem

Cena: 550 zł (płatne razem z opłatą podstawową)

Data porodu
Nieprawidłowa wartość

Email
Nieprawidłowa wartość

Numer telefonu
Nieprawidłowa wartość

Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przez Polski Bank Komórek Macierzystych sp. z o.o. („PBKM”) z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 29 w celu kontaktu telefonicznego w związku z udzieleniem informacji na temat usługi.

Zgoda wymagana

Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez PBKM dostępnych pod linkiem: https://pbkm.pl/polityka-prywatnosci

Zgoda wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PBKM informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r. poz. 123), na podany numer telefonu oraz adres mailowy (w przypadku podania adresu mailowego), w postaci wiadomości tekstowych, połączeń głosowych oraz e-maili.

Captcha is required