Masz to jak w szwajcarskim banku!

Pakiet umożliwia przechowywanie materiału w dwóch osobnych kasetach, z których jedna będzie znajdowała się w Polsce – w banku PBKM, a druga w Szwajcarii – w należącym do PBKM banku FamiCord Suisse. Taka dywersyfikacja zapewnia większe bezpieczeństwo przechowywanego materiału. Przechowywanie w dwóch krajach kosztuje tyle samo, co przechowywanie w Polsce.

Dlaczego warto?
  • Zapewnia to maksymalne bezpieczeństwo fizyczne i prawne przechowywanego materiału biologicznego

Cena: 600 zł (płatne razem z opłatą podstawową)

Data porodu
Nieprawidłowa wartość

Email
Nieprawidłowa wartość

Numer telefonu
Nieprawidłowa wartość

Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przez Polski Bank Komórek Macierzystych sp. z o.o. („PBKM”) z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 29 w celu kontaktu telefonicznego w związku z udzieleniem informacji na temat usługi.

Zgoda wymagana

Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez PBKM dostępnych pod linkiem: https://pbkm.pl/polityka-prywatnosci

Zgoda wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PBKM informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r. poz. 123), na podany numer telefonu oraz adres mailowy (w przypadku podania adresu mailowego), w postaci wiadomości tekstowych, połączeń głosowych oraz e-maili.

Captcha is required