Pobranie DNA podczas narodzin szansą na obserwację zmian w trakcie życia

 

Bankowanie materiału genetycznego pobranego po urodzeniu daje możliwość późniejszego porównania tej wczesnej, „oryginalnej” informacji z informacjami zapisanymi w DNA komórek pobranych w późniejszych okresach życia, co może mieć znaczenie w diagnostyce niektórych schorzeń, np. chorób serca, nowotworów czy chorób genetycznych.

Dlaczego warto?
  • Możliwość porównania zmian
  • Dostęp do pierwotnej informacji genetycznej

Cena: 600 zł (płatne razem z opłatą podstawową)

Data porodu
Nieprawidłowa wartość

Email
Nieprawidłowa wartość

Numer telefonu
Nieprawidłowa wartość

Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przez Polski Bank Komórek Macierzystych sp. z o.o. („PBKM”) z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 29 w celu kontaktu telefonicznego w związku z udzieleniem informacji na temat usługi.

Zgoda wymagana

Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez PBKM dostępnych pod linkiem: https://pbkm.pl/polityka-prywatnosci

Zgoda wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PBKM informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r. poz. 123), na podany numer telefonu oraz adres mailowy (w przypadku podania adresu mailowego), w postaci wiadomości tekstowych, połączeń głosowych oraz e-maili.

Captcha is required