Zabezpieczenie dużej objętości krwi w dwóch kasetach mrożeniowych

Przed porodem nie da się przewidzieć objętości pobranej krwi pępowinowej. Praktyka pokazuje, że może się ona mieścić w przedziale od kilku do ponad 200 ml. Decydując się na ten pakiet, masz pewność, że jeśli w trakcie porodu uda się pobrać co najmniej 120 ml krwi, to materiał biologiczny zostanie podzielony na dwie niezależne kasety mrożeniowe na zasadach finansowych obowiązujących dla jednej kasety.

Dlaczego warto?
  • Materiał jest przechowywany w czterech niezależnych porcjach

Cena: 200zł GRATIS

Data porodu
Nieprawidłowa wartość

Email
Nieprawidłowa wartość

Numer telefonu
Nieprawidłowa wartość

Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przez Polski Bank Komórek Macierzystych sp. z o.o. („PBKM”) z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 29 w celu kontaktu telefonicznego w związku z udzieleniem informacji na temat usługi.

Zgoda wymagana

Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez PBKM dostępnych pod linkiem: https://pbkm.pl/polityka-prywatnosci

Zgoda wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PBKM informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r. poz. 123), na podany numer telefonu oraz adres mailowy (w przypadku podania adresu mailowego), w postaci wiadomości tekstowych, połączeń głosowych oraz e-maili.

Captcha is required