Polski Bank Komórek Macierzystych(PBKM) jest największym bankiem komórek macierzystych w Polsce i od kilku lat rozwija działalność zagraniczną poprzez banki skupione w swojej grupie kapitałowej pod marką FamiCord.

W czerwcu poprzez swoje spółki zależne podpisaliśmy kolejne umowy z partnerami w Mołdawii , Macedonii i Estonii.
Obecnie Famicord świadczy usługi rodzinnego deponowania komórek macierzystych w 16 krajach Europy  (11 w Unii Europejskiej) posiada 3 laboratoria (kolejne wkrótce zostanie otwarte w Hiszpanii) i jest czwartą (pod wzgledem ilości przechowywanych porcji krwi pępowinowej) firmą w Europie.
FamiCord to kolejne potwierdzenie, że PBKM to odpowiedzialna i solidna firma, której ze spokojem można powierzyć przechowywanie krwi swojego dziecka.
Więcej o FamiCord tutaj.

Data porodu
Nieprawidłowa wartość

Email
Nieprawidłowa wartość

Numer telefonu
Nieprawidłowa wartość

Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przez Polski Bank Komórek Macierzystych sp. z o.o. („PBKM”) z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 29 w celu kontaktu telefonicznego w związku z udzieleniem informacji na temat usługi.

Zgoda wymagana

Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez PBKM dostępnych pod linkiem: https://pbkm.pl/polityka-prywatnosci

Zgoda wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PBKM informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r. poz. 123), na podany numer telefonu oraz adres mailowy (w przypadku podania adresu mailowego), w postaci wiadomości tekstowych, połączeń głosowych oraz e-maili.

Captcha is required