Laboratorium centralne

Laboratorium zbiera krew dostarczaną z całej Polski i niektórych krajów Europy w systemie 7-dniowym. Wszystkie procesy wykonywane są wg. najbardziej restrykcyjnych procedur Association for the Advancement of Blood & Biotherapies (AABB) - to jedyne laboratorium takiej klasy w Polsce. Pod jednym dachem z laboratorium i bankiem mieszczą się także wytwórnia farmaceutyczna klasy GMP, laboratorium diagnostyczne oraz dział badań i rozwoju.

W laboratorium realizowane są ponadto badania krwi pobranej do zasobów publicznych  oraz projekty naukowe wspólnie z instytucjami badawczymi (np. Polską Akademią Nauk i uniwersytetami medycznymi).

Zapraszamy do wirtualnego spaceru po naszym laboratorium

Sprawdź jak i gdzie przechowane są zamrożone komórki macierzyste:

Wirtualny spacer - Laboratorium

Wirtualny spacer - Kriostaty

Zobacz jak wygląda nasze laboratorium i preparatyka krwi

Data porodu
Nieprawidłowa wartość

Email
Nieprawidłowa wartość

Numer telefonu
Nieprawidłowa wartość

Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przez Polski Bank Komórek Macierzystych sp. z o.o. („PBKM”) z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 29 w celu kontaktu telefonicznego w związku z udzieleniem informacji na temat usługi.

Zgoda wymagana

Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez PBKM dostępnych pod linkiem: https://pbkm.pl/polityka-prywatnosci

Zgoda wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PBKM informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r. poz. 123), na podany numer telefonu oraz adres mailowy (w przypadku podania adresu mailowego), w postaci wiadomości tekstowych, połączeń głosowych oraz e-maili.

Captcha is required