W poniższych klinikach możesz dokonać liposukcji, a tkanka tłuszczowa będzie wysłana do laboratorium, gdzie zostaną wyizolowane i namnożone komórki macierzyste. Możesz zbankować je w Polskim Banku Komórek Macierzystych, a za wiele lat, kiedy zajdzie taka potrzeba, skorzystać z terapii własnymi (ale młodszymi!) komórkami macierzystymi. 

Chirurgia Plastyczna Barańscy s.c.

SŁUBICE

Prywatne Centrum Chirurgii J. Winczakiewicz – M. Borkiewicz

TORUŃ

Klinika Horizon Medical Center

WARSZAWA

Klinika Magnuccy Medycyna i Estetyka

KATOWICE

Dream-Med. Klinika Medycyny Estetycznej

ŁÓDŹ

Swissmed Centrum Medyczne S.A.

GDAŃSK

Gabinet medycyny estetycznej dr Pernak

GDAŃSK

 

Data porodu
Nieprawidłowa wartość

Email
Nieprawidłowa wartość

Numer telefonu
Nieprawidłowa wartość

Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przez Polski Bank Komórek Macierzystych sp. z o.o. („PBKM”) z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 29 w celu kontaktu telefonicznego w związku z udzieleniem informacji na temat usługi.

Zgoda wymagana

Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez PBKM dostępnych pod linkiem: https://pbkm.pl/polityka-prywatnosci

Zgoda wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PBKM informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r. poz. 123), na podany numer telefonu oraz adres mailowy (w przypadku podania adresu mailowego), w postaci wiadomości tekstowych, połączeń głosowych oraz e-maili.

Captcha is required