Pewność przechowywanego materiału

 

Bankując sznur pępowinowy, chcemy mieć dostęp do komórek mezenchymalnych (MSC). Nigdy nie ma jednak pewności, że będą one się tam znajdowały. Pakiet Izolacja komórek sznura pępowiny oferuje możliwość wyizolowania komórek mezenchymalnych (MSC) z pozyskanego sznura pępowinowego. Pakiet jest zrealizowany od razu po pozyskaniu sznura pępowinowego i nie może być wykonany w późniejszym etapie.

Pakiet można dokupić do wariantu Błękitnego bądź Złotego.

Dlaczego warto?
  • Pewność, że komórki MSC zostały wyizolowane
  • Szybszy dostęp do terapii (w porównaniu z brakiem izolacji)

Cena: 1600 zł (płatne razem z opłatą podstawową)

Data porodu
Nieprawidłowa wartość

Email
Nieprawidłowa wartość

Numer telefonu
Nieprawidłowa wartość

Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przez Polski Bank Komórek Macierzystych sp. z o.o. („PBKM”) z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 29 w celu kontaktu telefonicznego w związku z udzieleniem informacji na temat usługi.

Zgoda wymagana

Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez PBKM dostępnych pod linkiem: https://pbkm.pl/polityka-prywatnosci

Zgoda wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PBKM informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r. poz. 123), na podany numer telefonu oraz adres mailowy (w przypadku podania adresu mailowego), w postaci wiadomości tekstowych, połączeń głosowych oraz e-maili.

Captcha is required