Medicover

Medicover to prywatny system kompleksowej opieki medycznej. Nasze usługi świadczymy poprzez sieć ponad 250 placówek w Polsce, Rumunii, Estonii, w Czechach i na Węgrzech. Troszczymy się o zdrowie ponad... 100 tysięcy osób. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Luxmed

LUX MED dba o zdrowie Pacjentów już od ponad 20 lat. Dziś jest liderem i ekspertem na rynku prywatnych usług medycznych. Opieką otacza zarówno Pacjentów indywidualnych, jak i korporacyjnych oraz ich r...odziny. Działalność ambulatoryjną prowadzi pod dwiema wiodącymi i dopełniającymi się markami - LUX MED oraz Medycyna Rodzinna. O zdrowie Pacjentów dba ponad 4100 lekarzy, a do ich dyspozycji pozostaje przeszło 140 nowocześnie wyposażonych placówek własnych i przyzakładowych oraz sieć około 1500 placówek współpracujących.

Klinika Salus

Klinika SALUS to najnowocześniejsza niepubliczna placówka medyczna na terenie dawnego województwa słupskiego, wyróżniona certyfikatem zarządzania jakością ISO 9001:2000. Istnieje od grudnia 1998 roku...i w chwili obecnej otacza opieką podstawową i specjalistyczną blisko 30 tysięcy stałych pacjentów.

W skład kliniki wchodzą:
1. Szpital z oddziałem interdyscyplinarnym o operacje w zakresie chirurgii plastycznej, chirurgii ogólnej, ginekologii, ortopedii i otolaryngologii
2. Centrum Specjalistyczno - Diagnostyczne o zespół kilkunastu poradni, pracowni oraz dwa laboratoria
3. Dwie Przychodnie Podstawowej Opieki Zdrowotnej

Mediconcept - Wrocław

Mediconcept jest Specjalistycznym Centrum Medycznym ,które zapewnia kompleksową opiekę medyczną w zakresie ginekologii i położnictwa , stomatologii i innych specjalizacji oraz zabiegów operacyjnych....
Ciąża to niesamowity okres w życiu każdej z Was. Z jednej strony piękny, pełen radości. z drugiej zaś mocno obciążający wasz organizm. Oprócz wielkiej radości wymaga również wielkiego zrozumienia.
Jeśli macie pytania, wątpliwości, chciałybyście uzyskać moc informacji zapraszamy do nas.
Położne odpowiemy na Wasze pytania, pomożemy przygotować się do ciąży jak również przejść ten niezwykły okres. Poradzimy jak się odżywiać, suplementować, jak uniknąć pułapek czasów współczesnych .Pomożemy w rozwiązywaniu trudnych sytuacji np. insulinooporności, cukrzycy ciążowej czy innych kłopotów, wynikających z ciąży. Pomożemy ustalić sposób odżywiania, podpowiemy jak zająć się swoim ciałem, by do końca ciąży i również po, mogło Wam doskonale służyć. Oprócz spotkań z nami, w trakcie wizyt położniczych, staramy się Wam zapewnić dostęp do nas poza czasem naszej pracy w Centrum, udostępniając nasze telefony.
Będzie nam miło spotkać się z Wami by służyć naszą wiedzą i radą.

Nasi lekarze w sposób rzetelny, merytoryczny i przyjazny zaopiekują się Wami w tym czasie. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem , a nasza kadra lekarska nieustannie się szkoli aby podnosić swoje kwalifikacje. naszym Centrum wykonujemy badania prenatalne, dysponujemy także możliwością skorzystania z badania usg serca płodu.

Po porodzie nasze położne odpowiadają na szereg pytań odnośnie laktacji oraz pielęgnacji noworodka. Nasz Mediconcept Family dysponuje lekarzami wszytskich specjalizacji w celu sprawdzenia kondycji Maluszka miedzy innymi: ortopeda, pediatra- szczepienia, kardiolog, wykonujemy usg przezciemiączkowe, endokrynolog.

Zapraszamy do naszej placówki loraz na http://www.mediconcept.pl/

Mastermed - Białystok

Centrum Medyczne Mastermed to: lekarze wielu specjalności z wieloletnim doświadczeniem, indywidualne podejście do każdej pacjentki, gabinety wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt. Zajmujemy się prowa...dzeniem ciąży, wykonujemy kompleksową diagnostykę prenatalną (nieinawazyjna i inwazyjna), a także echo serca płodu. Wykonujemy konsultacje i badania genetyczne.
Zapraszamy

Falck Sp. z.o o

Falck Sp. z o.o. jest duńską firmą założoną w 1906 roku. Na początku świadczył swoje usługi tylko w Danii, ale teraz jest największą prywatną firmą ratowniczo-medyczną na świecie. Dzisiaj Falck posiad...a ponad 3000 specjalistycznych samochodów. Swoje filie ma już w 10 krajach Europy, np. w Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Niemczech oraz zatrudnia ponad 15 tysięcy ludzi.
Od 1991 roku firma Falck obecna jest w Polsce. Aktualnie działa w kilkunastu miastach na terenie całego kraju.

Przychodnie i szpital Salve

Salve - placówkę medyczną o światowym standardzie świadczonych usług w 1993 roku powołali do życia i do zdrowia dwaj lekarze ginekolodzy-położnicy: dr Waldemar Lech i dr Sławomir Sobkiewicz, wykorzyst...ując swoje ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w Klinice Uniwersyteckiej w Łodzi.

Łomżyńskie Centrum Medyczne

Łomżyńskie Centrum Medyczne - łączymy tradycję z innowacyjnością.

Firma powstała w 1999 roku, jako jeden z pierwszych niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej
w województwie podlaskim. Doświadcze...nie jakie nabyliśmy w tym okresie pozwoliło nam na wypracowanie marki cieszącej się uznaniem i zaufanie pacjentów. Wielu z naszych podopiecznych jest z nami od początku istnienia Centrum i powierza nam opiekę nad zdrowiem własnym, swoich dzieci, a także całej rodziny. Pomimo dużego grona zaufanych pacjentów i ugruntowanej pozycji w regionie, nie spoczywamy na laurach. Mamy świadomość, że wraz z wydłużaniem się długości życia, rozwojem społecznym oraz postępem technologii medycznych, z każdym dniem oczekiwania wobec nas są coraz większe.

Idziemy z duchem czasu, dlatego - wymagając także coraz więcej od siebie - gwarantujemy najwyższą jakość świadczeń. Staramy się zapewnić dostęp do najlepszych specjalistów w regionie, nieustannie podnosimy kompetencje personelu, wyposażamy nasze placówki w najnowszy sprzęt oraz wdrażamy najwyższe standardy
i procedury. Jako jedni z nielicznych w regionie wdrożyliśmy system pełnej informatyzacji naszych przychodni. Od lat ściśle współpracujemy ze środowiskiem naukowym podlaskich uczelni dbając o rozwój i innowacyjność naszej placówki.

Best Med Lecznica Specjalistyczna

Best Med Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dariusz Góźdź w Warszawie

Dr n. med Karolina Chmaj-Wierzchowska

Gabinet prowadzi kompleksową opiekę nad kobietami w ciąży.

Babka Medica

Przychodnia Babka Medica NZOZ to prywatne Centrum Zdrowia Kobiety i Rodziny działające w Warszawie od 2005 roku.

Babka Medica zapewnia kompleksową opiekę ponad 130 specjalistów różnych dziedzin ora...z wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny. Przychodnia świadczy usługi medyczne z zakresu ginekologii i położnictwa, endokrynologii, pediatrii, neonatologii, rehabilitacji niemowląt oraz innych specjalności skierowanych zarówno do dorosłych jak i dzieci.

Pacjenci Babka Medica mogą skorzystać z szerokiego zakresu badań USG: ginekologicznych i ciąży, ogólnych, ortopedycznych i pediatrycznych. Przychodnia oferuje specjalistyczną diagnostykę laboratoryjną, m.in. z zakresu hematologii, bakteriologii, alergologii, immunologii, biochemii, wirusologii, a także badania histopatologiczne.

Kobietom w ciąży Babka Medica proponuje kompleksową opiekę lekarzy ginekologów i położnych, a także specjalistyczne badania USG oraz nieinwazyjne badania prenatalne. W przygotowaniu do porodu i opieki nad niemowlęciem pomagają zajęcia indywidualnej szkoły rodzenia oraz warsztaty dla przyszłych rodziców.

Istotną częścią misji Babka Medica jest również położenie nacisku na edukację i promocję zdrowia, w tym profilaktykę. Całość uzupełnia profesjonalne zaplecze medyczne - techniczne, ale przede wszystkim ludzkie. Babka Medica to miejsce przyjazne, bezpieczne, wypełnione niezwykłą energią i wrażliwością na potrzeby Pacjenta. Dzięki temu Przychodnia od lat znajduje uznanie wśród swoich Pacjentów.

Centrum MAMA

Tworząc Centrum Mama chcieliśmy stać się ginekologiem i pediatrą dla mamy takiej jak TY!

Centrum Mama to wielospecjalistyczny, nowoczesny ośrodek, oferujący opiekę medyczną dla kobiet i dzieci. Nas...zą kadrę stanowi wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel medyczny cieszący się zaufaniem i sympatią pacjentów.

Centrum Mama to miejsce gdzie zaopiekujemy się kobietą na każdym etapie ciąży, od momentu jej planowania aż po trudy pierwszych dni laktacji. Poza okresem ciąży gwarantujemy najwyższej jakości konsultacje ginekologiczne dla kobiet w każdym wieku.

Po narodzinach opieką obejmiemy Twoje dziecko, tak aby w miejscu znanym i przyjaznym zapewnić Ci pomoc, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Nasz zespół neonatologów i pediatrów zapewni prawidłowy rozwój twojego dziecka od pierwszych dni życia.

Profesjonalizm i kompleksowość to nasza specjalność!

KA-MEDICA

Ka - Medica oferuje Państwu szeroką diagnozę spośród wielu specjalizacji lekarskich i skuteczną pomoc. Współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami wielu dziedzin medycznych na co dzień pracujący w s...zpitalach Warszawy i okolic. Dokładamy wszelkich starań, aby pacjenci będący pod naszą opieką czuli się bezpiecznie i wiedzieli, że mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonych specjalistów. Gabinety są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt medyczny, a dogodna lokalizacja zapewnia łatwy dojazd i spokojny parking.

Placówka Ka-Medica została Laureatem Nagrody Orłów Medycyny 2018.

PRENATAL-MED

Centrum stworzonym dla kobiet w trosce o ich zdrowie. Jesteśmy po to, aby pomóc, doradzić, zdiagnozować i wyleczyć. Jesteśmy po to, aby uspokoić, wyjaśnić i zapobiec. Powstaliśmy, aby kobiety w każdym... wieku znalazły miejsce, w którym będą czuć się bezpieczne i znajdą swojego ginekologa lub innych specjalistów, którzy będą służyć swoim Pacjentkom konsultacjami.

POLMED

Centra Medyczne POLMED w Gdańsku to nowoczesne gabinety lekarskie i zabiegowe oraz konsultacje lekarzy wielu różnych specjalizacji. Placówki oferują, między innymi, kompleksową opiekę dla kobiet na ka...żdym etapie życia.
POLMED SA specjalizuje się w kompleksowej opiece medycznej dla firm, instytucji i osób prywatnych. Firma działa na rynku od ponad 20 lat i należy do ścisłej czołówki rynku prywatnej opieki medycznej. Zapewnia kompleksowe usługi medyczne (konsultacje lekarskie, badania laboratoryjne i diagnostyczne) w oparciu o sieć 16 własnych Centrów Medycznych i ponad 3000 Partnerów Medycznych w całej Polsce.

Centrum Medyczne Żywiecka 44

Centrum Medyczne Żywiecka 44 zapewnia kompleksową opiekę medyczną, zespół profesjonalistów i wszechstronnie wyposażone gabinety medyczne. Placówka stale rozwija portfolio swoich usług i skupia kadrę n...ajlepszych specjalistów z zakresu m.in.: ginekologii i położnictwa, nowoczesnej ginekologii, ginekologii onkologicznej, diagnostyki oraz innych obszarów medycyny. Zapraszamy do kontaktu.

FemiNova

Centrum Ginekologii i Położnictwa FemiNova działa w Łodzi przy ul. Nowej 6/12.
Naszą misją jest kompleksowa opieka nad kobietą i jej dzieckiem. Udzielamy porad z zakresu ginekologii i położnictwa, en...dokrynologii, medycyny estetycznej, urologii, fizjoterapii uroginekologicznej oraz wielu innych dziedzin.
Od blisko 20 lat prowadzimy Badania Prenatalne w ramach Programu Narodowego Funduszu Zdrowia, do chwili obecnej przeprowadzając specjalistyczną diagnostykę już u kilkudziesięciu tysięcy przyszłych Mam.
Zespół lekarzy opiekujących się naszymi pacjentami tworzą jedni z najbardziej doświadczonych specjalistów w regionie łódzkim, o wieloletniej praktyce, posiadający certyfikaty PTGiP oraz audyt FMF.
Zapewniamy wszechstronną opiekę dla wszystkich naszych podopiecznych, którzy zechcieli nam zaufać.

FemiNova - Centrum Ginekologii i Położnictwa

https://www.instagram.com/feminova_lodz/

Barska Clinic

W naszym Centrum Medycznym chcemy praktykować nowoczesną i kliniczną medycynę – jest to możliwe dzięki współpracy z lekarzami z krakowskich klinik, którzy do nas przyjeżdżają i konsultują Pacjentów na... najwyższym poziomie, zgodnie z najnowszymi standardami.

https://www.barskaclinic.pl/

Gabinety Krasińskiego

to kameralna przychodnia dla kobiet zlokalizowana na warszawskim Żoliborzu. Oferujemy kompleksową opiekę ginekologiczno-położniczą. Kadra medyczna Gabinetów Krasińskiego to wykwalifikowani i doświadcz...eni lekarze i położne, posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywane m.in. w renomowanych szpitalach specjalistycznych. Cały personel posługuje się językiem angielskim.

Data porodu
Nieprawidłowa wartość

Email
Nieprawidłowa wartość

Numer telefonu
Nieprawidłowa wartość

Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przez Polski Bank Komórek Macierzystych sp. z o.o. („PBKM”) z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 29 w celu kontaktu telefonicznego w związku z udzieleniem informacji na temat usługi.

Zgoda wymagana

Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez PBKM dostępnych pod linkiem: https://pbkm.pl/polityka-prywatnosci

Zgoda wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PBKM informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r. poz. 123), na podany numer telefonu oraz adres mailowy (w przypadku podania adresu mailowego), w postaci wiadomości tekstowych, połączeń głosowych oraz e-maili.

Captcha is required