Lek. Wiktor Trela
Lekarz

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku lekarskim. Obecnie w trakcie stażu podyplomowego, który realizuje w Klinicznym Oddziale Toksykologiczno–Kardiologicznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Lublinie. Ukończył również licencjat z dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Jest autorem publikacji naukowych oraz prac prezentowanych na licznych konferencjach medycznych. Do jego zainteresowań naukowych należą anestezjologia, intensywna terapia oraz toksykologia.

Data porodu
Nieprawidłowa wartość

Email
Nieprawidłowa wartość

Numer telefonu
Nieprawidłowa wartość

Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przez Polski Bank Komórek Macierzystych sp. z o.o. („PBKM”) z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 29 w celu kontaktu telefonicznego w związku z udzieleniem informacji na temat usługi.

Zgoda wymagana

Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez PBKM dostępnych pod linkiem: https://pbkm.pl/polityka-prywatnosci

Zgoda wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PBKM informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r. poz. 123), na podany numer telefonu oraz adres mailowy (w przypadku podania adresu mailowego), w postaci wiadomości tekstowych, połączeń głosowych oraz e-maili.

Captcha is required