Genetic
tests

PlumCare Doradca DNA

PlumCare Doradca DNA is a comprehensive service that includes genetic testing using the whole exome sequencing (WES) and consultation with a geneticist.

Dlaczego warto?
  • Skala występowania różnych chorób genetycznych jest ogromna. Obecnie nawet 1 na 30 dzieci rodzi się z chorobą genetyczną. Szacuje się, że ok. 40 % przyjęć dzieci na oddziały szpitalne jest związane z występowaniem takiej choroby.*
  • Mając wiedzę odnośnie mutacji możesz podjąć kroki na rzecz opóźnienia, opanowania, a nawet uniknięcia wystąpienia choroby, do której masz predyspozycje genetyczne.
  • Dlatego najnowszym trendem w profilaktyce są badania genetyczne. PlumCare Doradca DNA pozwala na wczesne wykrycie predyspozycji do zachorowania na 271 chorób u dzieci i 28 chorób u dorosłych, w tym:

Expected date of delivery
Invalid Input

E-mail
Invalid Input

Phone number
Invalid Input

Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przez Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. („PBKM”) z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 29 w celu kontaktu telefonicznego w związku z udzieleniem informacji na temat usługi.

Zgody są wymagane

I hereby declare that I have read the PBKM data processing policy.

Zgody są wymagane

I hereby give my consent for marketing content to be transferred to the telephone number provided by me, including by means of automated calling systems under the Telecommunications Law Act of 16 July 2004 (Journal of Laws of 2017, item 1907, as amended) by Polski Bank Komórek Macierzystych.

Captcha is required