Opinie
naszych klientów

Często słyszymy, że Rodzice decydują się na bankowanie krwi pępowinowej z nadzieją, że nigdy nie będą musieli z niej korzystać. Przeczytaj jakie opinie wystawiają nam nasi Klienci.

To zdecydowanie najważniejsza część naszej wyprawki. Zestaw do pozyskiwania krwi pępowinowej i pępowiny. Życie pisze różne scenariusze, a my chcemy być gotowi na wszystko! Medycyna idzie ciągle do przodu a PBKM już teraz daje ogrom możliwości w leczeniu komórkami macierzystymi. Oczywiście mamy nadzieję, że nie będziemy musieli z nich korzystać.

Kama K.

Klientka od 2009 roku. Bankujemy krew z narodzin naszej córki. Wierzymy, że to najlepszy prezent, jaki mogliśmy jej podarować, chociaż mamy nadzieję, że nigdy z niego nie będzie musiała korzystać.

Joanna K.

Bardzo dobra obsługa zarówno przed, jak i po zdeponowaniu krwi. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące bankowania są dostępne na stronie. Wystarczy trochę poczytać, do tego zresztą zachęcam! Polecam też program „Rodzice rodzicom” - to dla tych rodziców, którzy już zdeponowali materiał biologiczny.

Bartosz K.

Zabezpieczenie zdrowia i życia dziecka i jego rodziców. Bardzo miła obsługa. Życie dziecka bezcenne! Obyśmy nigdy nie musieli korzystać z tej krwi. Polecam.

Aleksandra S.

Również postanowiłam bankować krew. Wszystko zostało przeprowadzone na najwyższym poziomie.

Karola M.

Dzięki Wam czuję się bezpieczna o mojego Skarba! Dziękuję!

Aleksandra Z.

Bo zdrowie jest najważniejsze.

Aneta M.

Jak dla mnie najważniejsza część wyprawki na całe życie dla naszego Synka, dzisiaj do nas dotarła! Życie pisze różne scenariusze. Mam nadzieję, że te nasze będą jednak same pozytywne!

Aleksandra P.

Współpraca na najwyższym poziomie. Dziękujemy.

Lidia G.

Nie zapominajcie o bankowaniu komórek macierzystych. To Wasza polisa na życie. My mamy już swój zestaw. A Wy?

Robert P.

Świetna inwestycja dla swojego dziecka! Polecam, by później nie żałować, że się nie spróbowało!

Agata R.

Data porodu
Nieprawidłowa wartość

Email
Nieprawidłowa wartość

Numer telefonu
Nieprawidłowa wartość

Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przez Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. („PBKM”) z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 29 w celu kontaktu telefonicznego w związku z udzieleniem informacji na temat usługi.

Zgoda wymagana

Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez PBKM dostępnych pod linkiem: https://pbkm.pl/polityka-prywatnosci

Zgoda wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PBKM informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r. poz. 123), na podany numer telefonu oraz adres mailowy (w przypadku podania adresu mailowego), w postaci wiadomości tekstowych, połączeń głosowych oraz e-maili.

Captcha is required