Strefa dla Kobiety w ciąży

Zdalna opieka położnicza- teraz to możliwe

Jesteś w ciąży, a Twój lekarz jest na urlopie? Dostałaś wyniki badań, a wizyta dopiero za 2 tygodnie?  Boisz się, że urodzisz za szybko? Mamy dla Ciebie rozwiązanie- Domowe KTG wraz z opieką położniczą personelu medycznego  pomoże Ci w spokoju doczekać do szczęśliwego poroduKTG

Lipiec i sierpień to czas  gdy lekarze i położne są na urlopach. To również czas gdy większość z nas bierze urlop by spędzić czas z najbliższymi. Niestety Twoje Maleństwo ani myśli dać Ci odpocząć- kopie, nie dając Ci spać, a Ty cały czas myślisz czy wszystko jest w porządku- zamartwiając siebie i zamęczając innych. Twoje obawy są ważne. To znak, że już jesteś Mamą przez duże „M”. Jednak aby pomóc Ci w spokoju przetrwać do szczęśliwego porodu powstało domowe KTG wraz ze zdalną opieką położniczą. Brzmi niezrozumiale? Już tłumaczymy!

KTG to kardiotokografia czyli badanie bicia serca dziecka oraz czynności skurczowej macicy [im mocniej i w krótszych odstępach czasu macica się skurcza tym bliżej jest poród]. To badanie dotychczas można było wykonać tylko w szpitalu. Jednak z myślą o Twoich obawach powstało domowe KTG- urządzenie, dzięki któremu zapis możesz wykonać w domu, a jego interpretacje wykona położna z Centrum Medycznego Comarch Healthcare w Krakowie. Centrum działa 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Możesz również zadzwonić do Centrum z innymi pytaniami, które nie pozwalają Ci zasnąć. KTG pozwala monitorować czy wszystko jest w porządku  z Twoim Dzieckiem- czy ma odpowiednią ilość tlenu, czy jego serduszko bije w równym rytmie lub po prostu gdy chcesz posłuchać bicia jego serca.

Urządzenie Home KTG to więcej niż detektor tętna płodu- to  urządzenie, które jest zarejestrowane jako wyrób medyczny. Chcesz wiedzieć więcej? Zostaw nam kontakt- oddzwonimy!