Strefa dla Kobiety w ciąży

Jesteś zainteresowana usługą HomeKTG? Zostaw nam swoje dane w formularzu kontaktowym

KTG

Posłuchaj serca Twojego Dziecka

Przez całą ciążę dbasz o siebie- zdrowo się odżywiasz, dużo odpoczywasz i starasz się nie denerwować. Wszystko po to by Twoje Dziecko było zdrowe. Dzięki usłudze Home KTG już przed porodem posłuchasz bicia serca swojego Dziecka i upewnisz się, że jest bezpieczne.

Od ponad 10 lat wspieramy Mamy. Jesteśmy z Wami w najbardziej magicznym momencie życia- narodzinach Dziecka. Teraz, dzięki innowacyjnej usłudze HomeKTG- możesz posłuchać bicia serca Twojego Dziecka w domu- o dowolnej porze dnia i nocy. Jeśli coś Cię zaniepokoi położna z Centrum Medycznego odpowie na każde Twoje pytanie, a w razie niebezpieczeństwa wezwie karetkę.

Narodziny Dziecka to szczególnym moment. Pełen wzruszenia, radości i miłości. Pierwszy kontakt- to niezapomniany moment. Dzięki HomeKTG pierwszy kontakt możliwy jest wcześniej.

Jak to możliwe?

KTG polega na rejestracji czynności serca dziecka oraz czynności skurczowej macicy podczas porodu. Do niedawna usługę KTG wykonywano wyłącznie w placówkach medycznych. Teraz dzięki usłudze Home KTG możesz wykonać ją sama we własnym domu. Każde badanie [nieważne o jakiej porze je wykonasz] przesyłane jest do Całodobowego Centrum Medycznego Monitorowania, gdzie jest analizowane i opisywane jest przez zespół specjalistów- ginekologów i położne. Jeśli coś nas zaniepokoi- jesteś natychmiast informowana telefonicznie. Jeśli wyniki są negatywne- wzywamy karetkę pod adres, który nam podałaś.

Jak to zrobić?

Pakiet

Flex

Basic

Elite

Całodobowa zdalna opieka położnej

Czas trwania usługi

1 tydzień

4 tygodnie

6 tygodni

Liczba badań

1 dziennie

1 dziennie

Bez ograniczeń

Powiadomienie ginekologa prowadzącego

Automatycznie po każdym badaniu

Dostarczenie i odbiór aparatu dedykowanym kurierem

Cena

300 zł

690 zł

1290 zł

Dodatkowy tydzień

200 zł

120 zł

120 zł

Trzy kroki:

  1. podpisanie umowy/odebranie aparatu-
  2. zrobienie badania
  3. odebranie wiadomości od specjalistów.

Gdy aparat będzie już niepotrzebny- zadzwoń do nas- przyślemy po niego kuriera!