Gdy istnieje potrzeba zastosowania komórek MSC szybko po pobraniu

 

Pakiet Rozszerzona izolacja sznura pępowiny pozwala na uzyskanie do 10 milionów mezenchymalnych komórek macierzystych w terminie 6 tygodni od dnia pozyskania sznura pępowinowego. Jest polecany rodzicom, którzy chcą mieć szybszy dostęp do produktu leczniczego wytworzonego z przechowywanych komórek macierzystych. Jest to szczególnie ważne w przypadku rodzin, w których aktualnie jest potrzeba użycia mezenchymalnych komórek macierzystych lub istnieje duże ryzyko wystąpienia zachorowania w bliskiej przyszłości.

Pakiet można dokupić do wariantu Błękitnego bądź Złotego.

Dlaczego warto?
  • Do 20 razy więcej komórek MSC do leczenia
  • Szybszy dostęp do terapii (w porównaniu z izolacją podstawową lub jej brakiem.)

Cena: 3000 zł (płatne razem z opłatą podstawową)

Data porodu
Nieprawidłowa wartość

Email
Nieprawidłowa wartość

Numer telefonu
Nieprawidłowa wartość

Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przez Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. („PBKM”) z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 29 w celu kontaktu telefonicznego w związku z udzieleniem informacji na temat usługi.

Zgoda wymagana

Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez PBKM dostępnych pod linkiem: https://pbkm.pl/polityka-prywatnosci

Zgoda wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PBKM informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r. poz. 123), na podany numer telefonu oraz adres mailowy (w przypadku podania adresu mailowego), w postaci wiadomości tekstowych, połączeń głosowych oraz e-maili.

Captcha is required