Jeżeli niebawem rodzisz, sprawdź!

Wraz z zajściem w ciążę rozwijasz w sobie gen Matki Gotowej na Wszystko. Dzięki niemu świetnie poradzisz sobie z trudami codzienności. Żeby być gotową również na najtrudniejsze sytuację, jaką jest choroba dziecka, zabezpiecz krew pępowinową podczas porodu. Nie czekaj dłużej, bo dzięki aktualnej Ofercie Promocyjnej otrzymasz gorący rabat na wybrany wariant.

Zapoznaj się z Regulaminem Promocji Lipcowej i zgłoś się do nas- pomożemy Ci wybrać najlepszy dla Twojej rodziny wariant. Tak, abyś była zawsze gotowa na wszystko. Oferta ważna od 14.07.2017 - 21.07.2017

Napisz do nas

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.) informujemy, iż Państwa dane osobowe zamieszczone w formularzu będą przetwarzane przez Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 29 w celu kontaktu w związku ze złożonym przez Państwa zapytaniem. Podanie danych jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawienia.