Największy bank w Polsce

Zdeponowanie krwi pępowinowej to wieloletni kontrakt z bankiem - wybierając go klient musi mieć pewność, że standardy będą utrzymywane przez kolejne dziesięciolecia. Właśnie dlatego istotne jest aby wybrać firmę o szerokiej skali działania, stabilną, o ugruntowanej pozycji i doświadczeniu.
Polski Bank Komorek Macierzystych jest największym i najbardziej doświadczonym bankiem w Polsce. Koncentrujemy swoją działalność tylko na bankowaniu komórek macierzystych z krwi pępowinowej, łożyskowej i pępowinowej i robimy to na europejską skalę. Jesteśmy Spółką Akcyjną z solidnymi kapitałem, co daje gwarancje dla Państwa bezcennych depozytów. PBKM jest ubezpieczony się nie tylko od odpowiedzialności cywilnej, czy majątkowej, ale posiada również specjalną polisę w Allianz, gwarantującą wypłatę odszkodowania w przypadku błędów w procesie preparatyki lub przechowywania krwi. Wypłata ewentualnego odszkodowania jest potwierdzona stosownymi zapisami w umowie z pacjentem.
Jesteśmy firmą, której zaufała największa liczba Rodziców - jesteśmy nie tylko najczęściej wybieranym bankiem przez Rodziców decydujących się na bankowanie komórek macierzystych przy porodzie, ale również przez osoby znane publicznie. Ufa nam środowisko lekarskie i położnicze.