Mediconcept - Wrocław

Mediconcept jest Specjalistycznym Centrum Medycznym ,które zapewnia kompleksową opiekę medyczną w zakresie ginekologii i położnictwa , stomatologii i innych specjalizacji oraz zabiegów operacyjnych.

Ciąża to niesamowity okres w życiu każdej z Was. Z jednej strony piękny, pełen radości. z drugiej zaś mocno obciążający wasz organizm. Oprócz wielkiej radości wymaga również wielkiego zrozumienia.
Jeśli macie pytania, wątpliwości, chciałybyście uzyskać moc informacji zapraszamy do nas.
Położne odpowiemy na Wasze pytania, pomożemy przygotować się do ciąży jak również przejść ten niezwykły okres. Poradzimy jak się odżywiać, suplementować, jak uniknąć pułapek czasów współczesnych .Pomożemy w rozwiązywaniu trudnych sytuacji np. insulinooporności, cukrzycy ciążowej czy innych kłopotów, wynikających z ciąży. Pomożemy ustalić sposób odżywiania, podpowiemy jak zająć się swoim ciałem, by do końca ciąży i również po, mogło Wam doskonale służyć. Oprócz spotkań z nami, w trakcie wizyt położniczych, staramy się Wam zapewnić dostęp do nas poza czasem naszej pracy w Centrum, udostępniając nasze telefony.
Będzie nam miło spotkać się z Wami by służyć naszą wiedzą i radą.

Nasi lekarze w sposób rzetelny, merytoryczny i przyjazny zaopiekują się Wami w tym czasie. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem , a nasza kadra lekarska nieustannie się szkoli aby podnosić swoje kwalifikacje.  naszym Centrum wykonujemy badania prenatalne, dysponujemy także możliwością skorzystania z badania usg serca płodu.

Po porodzie nasze położne odpowiadają na szereg pytań odnośnie laktacji oraz pielęgnacji noworodka. Nasz Mediconcept Family dysponuje lekarzami wszytskich specjalizacji w celu sprawdzenia kondycji Maluszka miedzy innymi: ortopeda, pediatra- szczepienia, kardiolog, wykonujemy usg przezciemiączkowe, endokrynolog .

Zapraszamy do naszej placówki loraz na http://www.mediconcept.pl/

Mediconcept