Kontakt
dla nowych klientów

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń 608 200 777
lub 22 436 40 50

Jesteśmy dostępni w dni robocze w godz.: 8:30 - 20:00

lub

Umów się na spotkanie z naszym konsultantem

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży Usług Medycznych

Brych Aneta

aneta.brych@pbkm.pl

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży Usług Medycznych

Kuźmińska Aneta

aneta.kuzminska@pbkm.pl

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży Usług Medycznych

Marcola Beata

beata.marcola@pbkm.pl

Specjalista ds. Sprzedaży Usług Medycznych

Bielik Daniel

daniel.bielik@pbkm.pl

Specjalista ds. Sprzedaży Usług Medycznych

Kochańska Magdalena

magdalena.kochanska@pbkm.pl

Specjalista ds. Sprzedaży Usług Medycznych

Kalinowska-Jankowska Martyna

martyna.kalinowska-jankowska@pbkm.pl

Specjalista ds. Sprzedaży Usług Medycznych

Guzik Dorota

dorota.guzik@pbkm.pl

Specjalista ds. Sprzedaży Usług Medycznych

Złotkowska-Chałas Angelika

angelika.zlotkowska@pbkm.pl

Specjalista ds. Sprzedaży PlumCare Doradca DNA

Dobrowolska Paulina

paulina.dobrowolska@pbkm.pl

Specjalista ds. Sprzedaży PlumCare Doradca DNA

Kucińska Wiktoria

wiktoria.kucinska@pbkm.pl

Specjalista ds. Sprzedaży Usług Medycznych

Szulc Katarzyna

katarzyna.szulc@pbkm.pl

Specjalista ds. Sprzedaży Usług Medycznych

Wiktorek Dorota

dorota.wiktorek@pbkm.pl

Specjalista ds. Sprzedaży Usług Medycznych

Olkowicz Adrian

adrian.olkowicz@pbkm.pl

Specjalista ds. Sprzedaży Usług Medycznych

Banaszek Barbara

barbara.banaszek@pbkm.pl

Specjalista ds. Sprzedaży Usług Medycznych

Obrębski Piotr

piotr.obrebski@pbkm.pl

Specjalista ds. Sprzedaży Usług Medycznych

Skrajna Edyta

edyta.skrajna@pbkm.pl

Specjalista ds. Sprzedaży Usług Medycznych

Aliński Krzysztof

krzysztof.alinski@pbkm.pl

Specjalista ds. Sprzedaży Usług Medycznych

Krupa Natalia

natalia.krupa@pbkm.pl

Konsultant Medyczny

Lipińska-Żymła Magdalena

514 909 670
magdalena.lipinska-zymla@pbkm.pl

Konsultant Medyczny

Żukowska-Białomyza Paulina

664 065 956
paulina.zukowska-bialomyza@pbkm.pl

Starszy Konsultant Medyczny

Szelc Klaudia

795 158 303
klaudia.szelc@pbkm.pl

Konsultant Medyczny

Głuchowska Olga

664 065 912
olga.gluchowska@pbkm.pl

Konsultant Medyczny

Kustosz Mariola

512 879 147
mariola.kustosz@pbkm.pl

Konsultant Medyczny

Ganc Aneta

512 879 327
aneta.ganc@pbkm.pl

Ekspert ds. Medycznych

Osińska Kamila

668 249 696
kamila.osinska@pbkm.pl

Konsultant Medyczny

Sierechan Magdalena

795 158 296
magdalena.sierechan@pbkm.pl

Starszy Konsultant Medyczny

Mezglewska Anna

500 155 689
anna.mezglewska@pbkm.pl

Konsultant Medyczny

Kula Klaudia

795 431 447
klaudia.kula@pbkm.pl

Konsultant Medyczny

Płotka Karina

664 065 947
karina.plotka@pbkm.pl

Konsultant Medyczny

Jaworska Katarzyna

728 838 791
katarzyna.jaworska@pbkm.pl

Starszy Konsultant Medyczny

Mrozowicz Karolina

728 836 233
karolina.mrozowicz@pbkm.pl

Starszy Konsultant Medyczny

Sukiennik Karolina

664 065 949
karolina.sukiennik@pbkm.pl

Starszy Konsultant Medyczny

Smolarczyk Żaneta

512 879 158
zaneta.smolarczyk@pbkm.pl

Konsultant Medyczny

Serafin Kinga

664 065 940
kinga.serafin@pbkm.pl

Konsultant Medyczny

Mierska Katarzyna

664 065 948
katarzyna.mierska@pbkm.pl

Konsultant Medyczny

Małkiewicz Natalia

512 879 161
natalia.malkiewicz@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Mirońska Anna

606 975 957
anna.mironska@pbkm.pl

Starszy Konsultant Medyczny

Siłuch Aleksandra

512 879 130
aleksandra.siluch@pbkm.pl

Starszy Konsultant Medyczny

Wierzbicka Aneta

512 879 151
aneta.wierzbicka@pbkm.pl

Starszy Konsultant Medyczny

Guz-Mordarska Agnieszka

602 128 928
agnieszka.guz-mordarska@pbkm.pl

Starszy Konsultant Medyczny

Kulak Katarzyna

664 065 953
katarzyna.kulak@pbkm.pl

Konsultant Medyczny

Adamczyk Magdalena

795 158 316
magdalena.adamczyk@pbkm.pl

Konsultant Medyczny

Popis-Buńkowska Sylwia

515 238 847
sylwia.popis-bunkowska@pbkm.pl

Starszy Konsultant Medyczny

Kowalska Dorota

728 832 042
dorota.kowalska@pbkm.pl

Konsultant Medyczny

Małgorzata Kreczmer

500 156 088
malgorzata.kreczmer@pbkm.pl

Ekspert ds. Medycznych

Barwikowska Ewa

664 065 938
ewa.barwikowska@pbkm.pl

Starszy Konsultant Medyczny

Szymanowska Daria

662 041 835
daria.szymanowska@pbkm.pl

Starszy Konsultant Medyczny

Sofińska Ewa

512 879 127
ewa.sofinska@pbkm.pl

Starszy Konsultant Medyczny

Marlena Tarnowska

728 848 097

Konsultant Medyczny

Chamera Dagmara

728 843 948
dagmara.chamera@pbkm.pl

Konsultant Medyczny

Kolecka Weronika

664 044 058
weronika.kolecka@pbkm.pl

Konsultant Medyczny

Głaz Dorota

512 362 039
dorota.glaz@pbkm.pl

Ekspert ds. Medycznych

Zadrożna Agnieszka

602 128 828
agnieszka.zadrozna@pbkm.pl

Konsultant Medyczny

Jakimiuk Emilia

664065975
emilia.jakimiuk@pbkm.pl

Konsultant Medyczny

Woszczyk Klaudia

500155529
klaudia.woszczyk@pbkm.pl

Konsultant Medyczny

Jastrzębska Julia

728842833
julia.jastrzebska@pbkm.pl

Konsultant Medyczny

Karpińska Iwona

500 156 507
iwona.karpinska@pbkm.pl

Konsultant Medyczny

Duda Anna

795 436 524
anna.duda@pbkm.pl

Odwiedź nas w biurze

Warszawa

Al. Jana Pawła II 29,
budynek ATRIUM, I piętro

biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 17:00.

608 200 777

Poznań

ul. Piłsudskiego 100,
61- 246

Zapraszamy, po uprzednim kontakcie telefonicznym

61 876 51 30

Łódź

ul.Piotrkowska 270, p.X,
lokal nr 3, 90- 361

Zapraszamy, po uprzednim kontakcie telefonicznym

512 879 158
Numer telefonu
Nieprawidłowa wartość

Email
Nieprawidłowa wartość

Data porodu
Nieprawidłowa wartość

Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przez Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. („PBKM”) z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 29 w celu kontaktu telefonicznego w związku z udzieleniem informacji na temat usługi.

Zgoda wymagana

Oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez PBKM dostępnych pod linkiem: https://pbkm.pl/polityka-prywatnosci

Zgoda wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PBKM informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r. poz. 123), na podany numer telefonu oraz adres mailowy (w przypadku podania adresu mailowego), w postaci wiadomości tekstowych, połączeń głosowych oraz e-maili.

Captcha is required